faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde aicina pieteikties Kandavas novada muzeja vadītāja vakancei07.03.2019

Pretendentam izvirzītās prasības:  

- augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs;

- teicamas latviešu valodas zināšanas un labas zināšanas vienā svešvalodā;

- kandidātam jābūt zināšanām un izpratnei par muzeju darbību un funkcijām, labām sadarbības un komunikācijas prasmēm.

Pieteikties līdz š.g.18.martam, sūtot CV uz epastu ksparvalde@kandava.lv

 

 

printēt

Piedalies konkursā- izveido Lieldienu Zaķu figūru!

15.04.2019 - 30.04.2019

Gatavojoties Lieldienām un veicinot tūrisma attīstību Kandavas pilsētā un novadā, Kandavas novada Kultūras un Sporta pārvalde sadarbībā ar Kandavas novada domi, izsludina konkursu “Lieldienu zaķu figūras”, kurā ikviens iedzīvotājs un uzņēmums tiek aicināts izgatavot savu Lieldienu zaķi.

Zaķa figūru drīkst veidot no jebkāda materiāla, kuru neietekmē ārējie laika apstākļi (piemēram, lietus, vējš, sniegs, utt.), jo tā tiks izvietota brīvā dabā Kandavas pilsētas teritorijā. Jāņem vērā, ka zaķa figūra jāveido vismaz 1.50 m augsta (platums netiek ierobežots) un figūrā jābūt iestrādātai konstrukcijai nostiprināšanai uz zemes vai uz cita objekta.

Labāko darbu autorus apbalvos 21.aprīlī Kandavas Promenādē Lieldienu svētku pasākumā. Galvenā balva – EUR 100.00.

printēt Lasīt visu ziņu

Donoru diena Kandavā 21.martā

21.03.2019 10:00 - 13:00

Aicinām piedalīties asins donoru dienā Kandavā, kas norisināsies 21. martā no plkst.10.00 līdz 13.00 Sociālās palīdzības centrā, Jelgavas iela 4A.

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, Ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis.  Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.

Ņem personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), bankas konta numuru un izglāb dzīvību!

printēt Lasīt visu ziņu

Tiks sasaukta Kandavas novada Pensionāru biedrības kopsapulce04.03.2019

Saskaņā  ar  biedrības  statūtiem  Kandavas  novada  Pensionāru  biedrības  (KNPB)  valde  ar  2018.  gada   novembra  sēdes  lēmumu  ir  apstiprinājusi  un  ar  šā  gada  4.  marta  sēdes  lēmumu  izsludina  Kandavas  novada  pensionāru  biedrības  biedru  kopsapulci  aprīļa  pirmajā  pirmdienā,  2019.  gada  1.  aprīlī  plkst.  11:00  pensionāru  dienas  centrā  Kandavā,  Jelgavas  ielā  4a  ar  sekojošu  dienas  kārtību:

  •  Kandavas  novada  Pensionāru  biedrības  valdes  priekšsēdētāja atskaite  par  pilnvaru  laikā  paveikto  darbu  un  pilnvaru  termiņa  izbeigšanu,  debates  par  darba vērtējumu.
  • Valdes  pr-ja  vietnieces  V.  Lauvas  ziņojums  par  veiktajiem  un  plānotiem  biedrības  kultūras  pasākumiem.
  • KNPB grāmatvedes  informācija  par  biedrības  un  KND  2018.  gadā  piešķirto   līdzekļu  izmantojumu.
  • Informācija  un  debates  par  veco  ļaužu  stāvokli  novadā,  valstī  un  delegātu  izvirzīšana  Latvijas  pensionāru  federācijas  (LPF)   kongresam  Rīgā  šā  gada  18  maijā.
  • Jauna  KNPB  valdes  sastāva  un  priekšsēdētāja  kandidatūras   izvirzīšana  un  vēlēšanas.
  • Biedrības  revidenta  un  grāmatvedes  apstiprināšana  uz  nākamo  2  gadu  periodu.
printēt Lasīt visu ziņu

Informatīvs seminārs par aktualitātēm lauksaimniekiem 11.03.2019

1.aprīlī plkst.10:00 Tukuma Ledus hallē notiks informatīvs seminārs lauksaimniekiem. 

printēt

NVA aicina darba devējus līdz šī gada 26.martam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai28.02.2019

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.

Praktiskā apmācība ietver profesionālās kompetences apgūšanu, kas atbilst pirmā, otrā vai trešā profesionālās kvalifikācijas līmeņa profesionālajai kompetencei. Praktisko apmācību neorganizē nekvalificētos un mazkvalificētos darbos.

Pasākuma “Apmācība pie darba devēja” īstenošanai var pieteikties komersanti, pašnodarbinātās personas, kā arī biedrības vai nodibinājumi, izņemot politiskās partijas, ārstniecības iestādes un izglītības iestādes. Pieteikums vajadzīgā darbinieka praktiskai apmācīšanai darba devējam savā NVA filiālē jāiesniedz līdz šī gada 26.martam.  

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs uzņēmējiem ‘’Drosme un ideja - veiksmīga biznesa pamats”

13.03.2019 10:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

  13.martā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma aktu zālē notika bezmaksas seminārs topošajiem un esošajiem uzņēmējiem “Drosme un ideja – veiksmīga biznesa pamats”. 

Seminārs pulcēja vairāk kā 70 dalībniekus, no kuriem lielākā daļa bija jaunieši – potenciālie jaunie uzņēmēji.

Kā pirmais ar lekciju uzstājās starptautiska mēroga pašizaugsmes  treneris un misionārs Aleksis Daume, kurš  ar interesantu stāstījumu, iesaistot semināra dalībniekus, mācīja, ka katrai  personai jāiemācās apstāties, definēt savus tuvākās nākotnes mērķus un uzdevumus, ka  jāmaina sava domāšana- jāiemācās domāt nevis problēmrājmos, bet domāt risinājumos. Var jau sūkstīties – man tas neizdevās, bet ir sev jāpajautā, ko esmu gatavs darīt, lai to mainītu. Stāstīto kolorītais lektors papildināja ar piemēriem no paša pieredzētā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top