faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Noslēdzies Kandavas novada taku skriešanas seriāls 2018

13.10.2018 12:00

13.oktobrī notika Kandavas novada Taku skriešanas seriāla noslēdzošā 4.kārta. 4.kārtā piedalījās 20 dalībnieki. Kopumā vismaz vienā kārtā ir piedalījušies 59 dalībnieki. Pārsvarā no Kandavas, Tukuma un Talsu novadiem, bet netrūka arī viesi no tālākām vietām, tai skaitā Turcijas.
Nākamgad kārtu skaits tiks palielināts - notiks pavisam sešas kārtas (reizi mēnesī, no aprīļa līdz septembrim). Iespējams, kāda notiks arī Matkules pagastā.

Paldies Kandavas novada taku skriešanas seriāla organizētājam un tiesnesim Uldim Vēciņam!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Amatnieku biedrība jaunajā mājvietā Kandavas vecpilsētā11.10.2018

“Mēs jau sen to bijām pelnījuši-mēs un arī jūs….” (mēs- Kandavas novada amatnieki un mākslinieki, jūs- kandavnieki un Kandavas viesi), tā gribējās dungot pie sevis, skatoties kā top jaunās telpas amatniekiem un māksliniekiem Kandavā Ūdens ielā 2, tur, kur kādreiz bijām pieraduši iet pēc “barības dvēselei” -grāmatām.

Šo vietu Kandavā nolūkoja un centīgi atjaunoja Kandavas patrioti jeb entuziasti savām rokām, ar novada domes atbalstu- iegādājoties šīs telpas, saskatot to kā potenciāli vislabāko vietu tūrisma informācijas centram. Savukārt, pēc pagājušā gada Ziemassvētku Dāvantirgus, kas notika šajās telpās, arī kandavnieki un viesi, visi kopā ar savām balsīm, parakstoties/ tika savākti ap 500 parakstu/, nobalsoja par to, ka šeit ir vieta amatnieku un mākslinieku veikaliņam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Dārzs dvēseles priekam Kandavā 11.10.2018

Kandavas novada domē saņēmām uzaicinājumu paciemoties kādā skaistā dārzā- dvēseles prieka dārzā Kandavā Sabiles ielā. Uzaicinājumu izteica mazdēls, kurš vēlējās sagādāt prieku savai vecmāmiņai Staņislavai. Kādā saulainā rudens dienā apciemoju Staņislavas kundzes dārzu, lai iemūžinātu to fotogrāfijās. 

Staņislavas kundze šogad 28.augustā nosvinēja 92 gadu jubileju, savu dārzu viņa iekopusi divdesmit gadu garumā. Kad māju nopirkuši, vietā, kur tagad zied puķu dārzs, atradusies izgāztuve. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Tiesībsargs aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā par nodokļu reformu11.10.2018

Tiesībsargs aicina iedzīvotājus līdz šī gada 21. oktobrim aizpildīt aptaujas anketu par informētību, zināšanām un attieksmi par diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanu. Aptauja ir daļa no tiesībsarga ierosinātās pārbaudes lietas par nodokļu reformas neapliekamā minimuma, atvieglojumu un attaisnoto izdevumu piemērošanas problēmu, efektivitātes un risinājumu izvērtējuma.

 Saite uz aptauju https://ej.uz/aptauja_nodokli

 

printēt

Nodod vecās riepas bez maksas!10.10.2018

No 13. līdz 21. oktobrim norisināsies dabai draudzīga akcija – “Dod riepām otru dzīvi!”. Šajā laikā desmit laukumos Latvijā ikvienam būs iespēja nodot vecās riepas bez maksas. Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “Latvijas Zaļais fonds” aicina veidot mūsu Latviju tīru, bez liekiem kaitīgajiem atkritumiem!

“Pirms ziemas sezonas, mēs kopā ar desmit atbildīgiem atkritumu savākšanas laukumiem vēlamies rosināt iedzīvotājus būt aktīviem un dot iespēju pareizi atbrīvoties no liekajiem riepu krājumiem – bez maksas.  Šī ir pirmā mūsu akcija, taču nākotnē plānojam veidot ilgtermiņa sadarbību ar servisiem un riepu tirdzniecības vietām, kas motivētu šos uzņēmumus savākt vecās riepas jau riepu maiņas brīdī,” stāsta akcijas iniciatoru “Latvijas Zaļā fonda” izpilddirektore Solveiga Grīsle: 

printēt Lasīt visu ziņu

Erasmus+ projekta “ Ieplāno savu veiksmi šodien” skolēnu mobilitāte Horvātijā10.10.2018

No 28.septembra līdz 5.oktobrim Kandavas internātvidusskolas skolēni Marija Breča, Keita Priede, Maksimuss Traumanis, Roberts Rancāns, Emīlija Millere, Dita Hadaņonoka, Beāte Beta Makovska, Linda Kacēviča, skolotājas Ņina Zalcmane un Inta Neiciniece devās uz Horvātiju vizītē partnerskolā Zagrebā, projekta Erasmus+ "Ieplāno savu veiksmi šodien!" ietvaros.

Savos iespaidos par piedzīvoto Horvātijā dalījās projekta dalībniece 9.b klases skolniece Emīlija Millere.

“Tā kā jau biju vienu reizi bijusi ārzemēs- vizītē uz Poliju, man nebija nekāda satraukuma par ceļojumu. Pats pirmais iespaids bija ļoti labs. Tikko sākām piezemēties ar lidmašīnu Horvātijā, es jau zināju, ka šo ceļojumu neaizmirsīšu. Šis man būs viens piedzīvojums, kurā es gribētu atgriezties un piedzīvot vēl un vēl no sākuma līdz beigām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Cēres pagasta pārvalde aicina iedzīvotājus uz konsultatīvās padomes sēdi09.10.2018

   Š.g. 18.oktobrī plkst.17: 30 Cēres pagasta pārvaldes telpās notiks Cēres pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde.

Tiks izskatīti sekojoši jautājumi:

1. Ierosinājumi 2019.gada budžetam

2. Ieteikumi kandidātu izvirzīšanai apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā

3. Dažādi jautājumi.

Aicināti piedalīties visi interesenti!

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top