faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Atklāta piemiņas plāksne pulkvežleitnantam Jānim Briedim09.11.2017

10. novembrī pie Cēres pamatskolas tika atklāta piemiņas plāksne mūsu novadniekam - Lāčplēša Kara ordeņa kavalierim, pulkvežleitnantam Jānim Briedim, kurš bija arī šīs skolas skolotājs.

Piemiņas brīdī piedalījās Cēres pamatskolas skolēni un pasniedzēji, pagasta iedzīvotāji, Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, domes deputāti, Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Elksnīte, jauniešu centra “Nagla” pārstāvji, novada represēto apvienības biedri, studentu korporācijas “Tervetia” pārstāvji un citi interesenti.

Tas bija emocionāls brīdis, kad klausoties Cēres pamatskolas audzēkņa Romāna Kursīša deklamētajās dzejas rindās un dziedot Latvijas himnu “Dievs, svētī Latviju!”, daudzu klātesošo acīs iemirdzējās asaras.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" novembra numurs09.11.2017

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" novembra numurs. 

Izdevuma elektronisko versiju lasīt šeit

printēt

Seminārs par atkarību izraisošām vielām un to ietekmi

14.11.2017 12:50 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Kandavas novada dome informē, ka 14. novembrī, pulksten 12:50, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas aktu zālē, Skolas ielā 10, Kandava, LV-3120 notiks bezmaksas seminārs par atkarību izraisošām vielām un to ietekmi.

Kandavas luteriskā draudze atzīmē Reformācijas 500. gadadienu09.11.2017

 22.oktobrī, atzīmējot Mārtiņa Lutera ieviestās reformācijas 500. gadadienu un Kandavas, Veisigas un Šēnfeldes draudžu sadraudzību, pie Kandavas evanģēliski luteriskās baznīcas tika iestādīts Vitenbergas Lutera dārza partnerkoks - sarkanlapu ozols.

Svētības vārdus teica Kandavas ev. lut. draudzes mācītājs Valdis Podziņš un pasākumā piedalījās draudzes cilvēki. Šī pasākuma iniciatori bija iepriekš minētās draudzes Drēzdenē. Kandavas ev. lut. draudzes delegācija - Avota Dace, Zigrīda Pelīte, Sandra Leite un Maija Egle- viesmīlības, mīlestības un patiesa svinīguma apstākļos svinēja reformācijas 500. gadadienu, viesojoties Drēzdenē Veisigas - Šēnfeldes draudzē. Piedzīvojām divus dievkalpojumus un guvām jaunus draugus- minēto draudžu partnerdraudzi no Čehijas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Par apbalvojumu piešķiršanu LR proklamēšanas 99.gadadienā03.11.2017

Kandavas novada apbalvojumu piešķiršanas komisijas sēdē š. g. 26.oktobrī tika nolemts piešķirt apbalvojumus Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienā sekojošiem novada iedzīvotājiem:

Apbalvojums “Kandavas novada Pateicība”

Aijai Kārņupai – tūrisma pakalpojumu sniedzējai

Baibai Aleksīnai- Kandavas Neatliekamās medicīniskās palīdzības punkta ārsta palīdzei

Ērikai Millerei- Kandavas Neatliekamās medicīniskās palīdzības punkta ārsta palīdzei

printēt Lasīt visu ziņu

Par rēķinu maksu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašniekiem06.11.2017

Atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem sabiedrisko pakalpojumu jomā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieki slēdz vienu līgumu par attiecīgo pakalpojumu saņemšanu. Tāpat daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašniekiem  ir tiesības lemt par tiešajiem norēķiniem ar pakalpojuma sniedzēju, tas ir neizvēloties pārvaldnieku kā starpnieku. Taču par tiešajiem norēķiniem pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs iekasēt no dzīvokļu īpašniekiem maksu. Lai segtu tarifā neiekļautās izmaksas un nodrošinātu pakalpojuma rēķinu sagatavi SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” ir izstrādājuši sekojošu cenrādi:

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada audžuģimenes viesojās pie Valsts prezidenta06.11.2017

3. novembrī Kandavas novada audžuģimenes viesojās Rīgas pilī Latvijas Valsts prezidenta ikgadējā pieņemšanā audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem.

Uz pieņemšanu Rīgas pilī bija aicinātas četras Kandavas novada audžuģimenes, kuras aprūpē bērnus ar īpašām vajadzībām. Pasākumā piedalījās: Zandas Smilgas ģimene ar abām audžumeitām, Airita Ezerkalne ar saviem sešiem audžubērniem, Dana un Edgars Nagļi ar audžudēlu Andi un Dzintra Ābola ar trim audžumeitām. Īpaša šī diena bija Dzintras audžumeitiņai Alisei, kura svinēja gada jubileju un saņēma īpašu apsveikumu no Valsts prezidenta. Kopā ar audžuģimenēm pasākumā piedalījās bāriņtiesas priekšsēdētāja Ritma Supe. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Aizvadīts pirmais Latvijas audžuģimeņu forums06.11.2017

2017.gada 31.oktobrī Rīgā notika pirmais Latvijas audžuģimeņu forums, kura mērķis, iesaistot pašas audžuģimenes, aizbildņus un adoptētājus, radīt ģimeniskai videi labvēlīgu politiku.  Pateicoties nodrošinātajam transportam, forumā piedalījās arī Kandavas novada audžuģimenes.

Profesionālā audžuģimeņu apvienība „Terēze”, Kurzemes reģionālā audžuģimeņu apvienība „Estere” un Latgales audžuģimeņu biedrība „Muna sāta” aicināja audžuģimenes no visas Latvijas, lai apkopotu motivējošus un atbildīgus priekšlikumus audžuģimeņu politikas veidošanai.

printēt Lasīt visu ziņu

Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību uzņēmējdarbības speciālisti gūst pieredzi Vidzemē06.11.2017

2.novembrī Rīgā plānošanas reģiona (RPR) Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs organizēja pieredzes apmaiņas braucienu uz Vidzemi. Piedalīties bija aicināti Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību speciālisti, tostarp no Kandavas novada pašvaldības, kas strādā uzņēmējdarbības atbalsta un veicināšanas jomā.

Brauciena mērķis bija apmainīties pieredzē ar Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldībām, lai iepazītos ar inovatīvām metodēm, formām un darbībām, kuras kaimiņu pašvaldības Vidzemē izmanto, atbalstot uzņēmējdarbību. Braucienā piedalījās deviņpadsmit Rīgas plānošanas reģiona (RPR) pašvaldību pārstāvji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Skolēni vēl par paspēt piedalīties kalendāra veidošanā06.11.2017

Jau septīto gadu atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” rīko skolēnu zīmējumu konkursu, kura noslēgumā no labākajiem un tēmai atbilstošākajiem zīmējumiem veido sienas pārliekamo kalendāru. Zīmējumus skolēni vēl par paspēt iesniegt līdz 15. novembrim.

 Kalendārs jau otro gadu tiks izdots lielākā (A3) formātā. Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par sava pagasta, pilsētas vai novada nozīmīgākajām un skaistākajām vietām, šī gada zīmējumu konkursa tēma ir “Mana pilsēta, novads gadalaikos”. Katra novada vai pilsētas izglītības iestādei, pedagogu vadībā ir uzdots izstrādāt zīmējumus, par savā novadā, piepilsētā vai pagastā esošajiem tūristu un iedzīvotāju iecienītajiem vides objektiem un atpūtas vietām, un katram ir iedalīts attiecīgs gadalaika mēnesis. Ar nolikumu var iepazīties uzņēmuma mājaslapā: www.piejuraatkritumi.lv/zimejumu-konkurss.

printēt Lasīt visu ziņu

Ekoskolas globālās rīcības diena "Apkārt zaļš-vidū es!"03.11.2017

3.novembrī pirmsskolas izglītības iestādē “Zīļuks” noslēdzās Ekoskolas globālā rīcības diena, kuras ietvaros bērni kopā ar “Latvijas valsts meži” Kandavas iecirkņa mežkopi Jāni Kažemaku Kandavā izvietoja pašu gatavotos plakātus, kuri aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem pret dabu un nepiesārņot apkārtējo vidi.

Mazākie bērnudārza audzēkņi kopā ar skolotājām un Ekorūķi plakātus izvietoja pie Kandavas Kuršu pilskalna Pūzurgravā, savukārt lielākie audzēkņi no grupas “Sprīdīši- pie Čužu purva. Plakāti māca kā ar pavisam vienkāršām metodēm padarīt savu ikdienu videi draudzīgāku, aicinot tūristus, iedzīvotājus un citus Kandavas apskates objektu apmeklētājus, pievērst uzmanību šiem plakātiem un nepiegružos skaisto apkārtni un dabu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Kandavas novada dome reģ. Nr.90000050886 aicina darbā BŪVINSPEKTORU 03.11.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada ģerbonis

 Kandavas novada dome aicina darbā būvinspektoru.

 Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Ministru kabineta 19.08.2014. noteikumu Nr.499 „Noteikumi par būvinspektoriem” prasībām;
  • pretendentam jābūt reģistrētam būvinspektoru reģistrā;
  • prasme veikt plaša apjoma informācijas analīzi un strādāt patstāvīgi;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top