rudens-foto6.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ainārs Vilkaušs

20080630182410-vilkausss-529x600.jpgJau daudzus gadus Ainārs Vilkaušs vada uzņēmumu „Kalve Kandavā”, palīdzot cilvēkiem viņa grūtajos dzīves brīžos, kā arī piedaloties pašvaldības teritorijas labiekārtošanas projektu realizācijā novadā. Uz viņa vadītā uzņēmuma darbiniekiem vienmēr var paļauties, viss būs izdarīts godam, lai tuvinieku sirdis būtu mierīgas. Pateicoties Aināra Vilkauša uzņēmībai, izdomai un mīlestībai pret savu Kandavu, pēdējos gados mūsu pilsēta pirms katriem svētkiem ietērpjas interesantās rotās, kļūstot krāsaina un neatkārtojama. Pie Ainara veidotajām kompozīcijām netrūkst skatītāju, kuri vēlas iemūžināt sevi fotogrāfijās ar Ziemassvētku vecīti, rūķīšiem, Lieldienu zaķiem vai Līgo svētku noskaņām. Apstājas caurbraucēji un pat satiksmes autobusi, lai iemūžinātu interesantās kompozīcijas, atmiņā paliekošās fotogrāfijās. Portālā draugiem.lv bieži ieraugām cilvēkus no dažādām Latvijas malām pie pazīstamajām Kandavas ainavām. Mēs, kandavnieki, varam lepoties ar Aināru, jo viņš nes Kandavas vārdu arī ārpus novada robežām.

Piešķirts apbalvojums „Kandavas novada Gada uzņēmējs” SIA „Kalve Kandavā” valdes priekšsēdētājam Aināram Vilkaušam par ilggadīgu darbu, vadot uzņēmumu un nodrošinot darba vietas novadā.


facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top