kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgPirmdiena 25.05.2020
Junora, Anšlavs

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavā atklāta Vecpilsētas lasītava - publiskā bibliotēka21.10.2019

Kandavas iedzīvotāju grupa "Parka lasītāji” īstenojuši projektu  “Vecpilsētas lasītava” - publisku, ikvienam pieejamu lasītavu - grāmatu māju uz kājas Talsu ielā 3, Kandavā.

Šeit katrs garāmgājējs var ielūkoties un paņemt sev interesējošo lasāmvielu un pēc tam atnest atpakaļ, kad tā izlasīta, lai arī citiem grāmatu mīļotājiem būtu iespēja ar grāmatu iepazīties. Vecpilsētas lasītavā šobrīd ir atrodamas populāras bērnu, mūsdienu jauniešu grāmatas un literatūra pieaugušajiem. Ar grāmatām pieaugušajiem šobrīd dalījušies iedzīvotāju grupas “Parka lasītāji” domubiedri.

Projekta vadītāja Anete Ratniece iedvesmo un saka: “Kopš mūsu ģimenē esam atteikušies no televizora, grāmatas ir labākais iztēles veicinātājs un, kad grāmatu plaukts jau bijis pilns- aptvēru, ka grāmatas ir jādod tālāk, tām jāļauj dzīvot nevis būt manā plauktā. Tā radās doma par publisko lasītavu Kandavā!”.

Iespējams var rasties pārdomas, kādēļ nepieciešama šāda publiska lasītava, ja ir pieejama bibliotēka? Bibliotēkā ir noteikumi, bet lasītavai tādu nav un projekta veidotāji dod iespēju ikvienam bez abonementa, bez pienākuma un termiņa lasīt un atrast savas mīļākās grāmatas. Kandavas iedzīvotāji laipni aicināti iepazīties ar publiskajā bibliotēkā pieejamajām grāmatām un dalīties arī ar savām grāmatām!

Projekts “Vecpilsētas lasītava" tapis sadarbībā ar Kandavas novada domi un Kandavas novada Iespēju fondu (KNIF) finansiālu atbalstu. Liels paldies par atsaucību grāmatnīcai “Valters un Rapa” par ziedotajām grāmatām, lai lasītavas resursi neizsīkst.

Sagatavoja:

Projekta vadītāja

Anete Ratniece

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top