vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgSvētdiena 31.05.2020
Jûsma, Alīda

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Paldies par skaisto pilsētu!09.10.2019

Vēlos pateikties Kandavas pilsētai un tās iedzīvotājiem par tik skaistu pilsētu, kas tiek kopta, lolota un dod tik daudz prieka tās apmeklētājiem.

 Pirmo reizi mani uz šo pilsētu aizveda mans tagadējais vīrs pirms diviem gadiem. Tā paša gada – tas bija 2017. gada rudenī, saņēmu bildinājumu. Domājot, kur precēsimies, viennozīmīgi izlēmām par labu Kandavai, neskatoties uz to, ka pati desmit gadus dzīvoju Rīgā, esmu nākusi no Lizuma pagasta, Gulbenes novadā, bet mans vīrs dzimis, audzis Rīgā.

2019. gada 27. jūlijā laulājāmies Kandavas katoļu baznīcā, tā bija pati siltākā jūlija diena, pēc ceremonijas devāmies uz Promenādi, kur izturējām pārbaudījumu ar septiņiem tiltiem un uzņēmām brīnumainas bildes Zīļu parkā.

Visu to laiku, ko gada garumā vajadzēja braukāt uz Kandavu, uzlādējos no tā, cik brīnumskaistā pilsētā precēsimies, neskatoties uz to, ka nācās braukāt bieži ap 100 km vienā virzienā. Vēlos vēlreiz pateikt milzīgu paldies par brīnumainu pilsētu, skatoties senās Kandavas bildes, ļoti gribētos redzēt to aku, kas kādreiz atradās Tirgus laukumā. Paldies un padalos ar smuku bildi, kurā tajā redzamās personas baudīja savu īpašo dienu Jūsu īpašajā pilsētā.

No sirds - paldies!

 Ilana un Juris 

 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top