kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Otrdiena 20.04.2021
Mirta, Ziedīte

Kandavas novada vēstnesis

Uz grants autoceļiem Kandavas novadā ieviesti autotransporta masas ierobežojumi01.03.2021

pavasara_skidonis.jpgTurpinoties pavasara atkusnim, daudzviet uz grants autoceļiem iestājies šķīdonis, tādēļ ir ieviesti autotransporta masas ierobežojumi daudzos pašvaldības autoceļu posmos ar grants segumu. Tas tika darīts izvērtējot katra ceļa faktisko stāvokli un nestspēju

Autotransporta masas ierobežojumi tiek ieviesti, lai nestspēju zaudējušie autoceļi netiktu neatgriezeniski sabojāti. Ierobežojumu laikā tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.

Grants autoceļu uzturēšanas darbus šķīdoņa laikā nav iespējams veikt, jo uzbraucot ar smago tehniku uz pārmitrināta, nestspēju zaudējuša ceļa, tas tiks sabojāts vēl vairāk. Uzlabot grants ceļa stāvokli var tikai tad, kad tas ir apžuvis un atguvis nestspēju.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ievērot visus ierobežojumus, lai nesabojātu nestspēju zaudējušos ceļus vēl vairāk! Tāpat, lūgums ziņot pašvaldībai par iespējamajiem a/c bojājumiem. Ierobežojumu kontrole ir uzdota pašvaldības policijai.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadāPumpurs
back to top