faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Bite aicina meklēt interesantākās Latvijas pieturvietas11.08.2015

Blodziņi, Sita, Pocelujevka, Horoševa, Varmākas, Podkājas, Lustiķi, Skuķīši, Koņecpole – Latvijas ārēs ir daudz amizantu pieturvietu nosaukumu, par kuriem bieži vien zina tikai vietējie iedzīvotāji, bet pārējiem atliek nobrīnīties par cilvēku izdomu. Ceļojumus pa Latviju daudzi mēdz apvienot ar kādu spēles elementu, piemēram, meklējot slēpņus, apceļojot pilis un muižas, kādus speciālus tūrisma objektus, tādēļ telekomunikāciju uzņēmums Bite aicina piedalīties izklaidējošā un izglītojošā ceļojumu projektā „Piedurvietas”, meklējot amizantākos un interesantākos pieturvietu nosaukumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Laikraksts Diena un TV3 aicina pieteikt Latvijas lepnums 2015 kandidātus11.08.2015

Jau 12. gadu laikraksts Diena un telekompānija TV3 organizē projektu Latvijas lepnums, aicinot no 11. augusta līdz 10. oktobrim iesniegt pieteikumus par pašaizliedzīgiem un uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri vairojuši valstī labo, nesavtīgi palīdzot kādam nelaimē, dodot cerību, iedvesmojot vai pat īstenojot cita klusi lolotus sapņus.

Laikraksts Diena projekta laikā līdz gada beigām stāstīs par Latvijas lepnumam pieteiktajiem cilvēkiem, savukārt Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, Latvijas lepnums 2015 noslēgsies ar godināšanas ceremoniju kanālā TV3, kurā simboliskā Latvijas lepnuma balva – Zelta ābele – tiks pasniegta desmit nominācijās. Arī šogad Latvijas lepnuma balvas laureātus noteiks Latvijas lepnuma žūrija.

printēt Lasīt visu ziņu

Pašvaldības varēs saņemt atbalstu gruntsceļu bez cietā seguma izbūvei un pārbūvei09.09.2015

Lauku atbalsta dienests (LAD) no šā gada 15.oktobra līdz 2019.gada 1.decembrim izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumā „Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” atklātu projektu iesniegumu konkursu veidā. Atbalsta pretendenti pasākumā ir pašvaldības, kuras atrodas lauku teritorijā, izņemot republikas pilsētas un novadu teritoriālās vienības – pilsētas ar iedzīvotāju skaitu virs 5000.

printēt Lasīt visu ziņu

LKA Latvijas Kultūras koledža aicina bez maksas apmeklēt meistarklases dejā un skatuves kustībā03.08.2015

Eiropas Savienības programmas Erasmus+ Starptautiskās mobilitātes projekta ietvaros laika posmā no 2015. gada 10. – 13. augustam LKA Latvijas Kultūras koledža (turpmāk – LKK) organizē bezmaksas meistarklases dejā un skatuves kustībā, ko vadīs latviešu horeogrāfe Anna Ķirse. Pirms meistarklasēm būs iespēja piedalīties danceYoga un pilašu nodarbībās.

Meistarklašu mērķis ir sniegt visiem interesentiem gan dejā, gan skatuves kustībā jaunas zināšanas, pieredzi, iemaņas, kas balstās uz vieslektores Annas Ķirses starptautisko pieredzi (kopš 2007.gada dzīvo un strādā Meksikā), kas gūta ārpus lokālās deju skolas tradīcijām. Laikmetīgās dejas interesentus iepazīstinās ar jaunākajām džeza dejas attīstības tendencēm un mūsdienu laikmetīgās dejas attīstību, savukārt skatuves mākslas interesenti, kas vēlas izkopt savu skatuvisko pieredzi, attīstīt ķermeņa izteiksmīgumu, ekspresivitāti, gūt ieskatu dejas pamatos un skatuves kustībā, aicināti uz meistarklasēm “Deja nedojotājiem”.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā un tās novadā ir pieejams “Tele2” 4G internets 29.07.2015

Mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka Kandavā un tās novada Vānē un Zantē ir sācis strādāt “Tele2” 4G tīkls, kas nozīmē to, ka iedzīvotājiem ir pieejams zibenīgais “Tele2” 4G mobilais internets telefonā, planšetdatorā un datorā.

“Priecājamies, ka Kandavas un tās novada Vānes un Zantes iedzīvotāji var lietot “Tele2” zibenīgo 4G internetu! “Tele2” klienti, kas ir puse Latvijas iedzīvotāju, jau pusotru gadu lieto “Tele2” 4G internetu Rīgā un tās apkārtnes novados, kā arī lielākajās pilsētās, to atzinīgi novērtējot. Pēdējo mēnešu laikā esam būtiski izvērsuši 4G tīklu, uzbūvējot vairākus simtus jaunu 4G bāzes staciju pilsētās, pagastu centros, ciemos un lauku apdzīvotās teritorijās visā Latvijas teritorijā, kas nozīmē to, ka “Tele2” 4G tīkls kopumā tagad ir pieejams jau 90% valsts iedzīvotāju,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

printēt Lasīt visu ziņu

Jauniešu iniciatīvas projekta „Dzīvo kustībā” dalībnieki uzstāsies Kandavā27.07.2015

Sestdien, 2015. gada 1. augustā, Elejas jauniešu mājā sākas jaunatnes politikas valsts programmas „Atbalsta pasākumi jauniešu sociālās iekļaušanas veicināšanai”, ilgtermiņa apmācību kursa jauniešu mājās „Augšup”, „Atbalsts sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu, kas pabeiguši ilgtermiņa kursus, organizēto projektu – iniciatīvu īstenošanai, kas nodrošina gan šo jauniešu iesaistīšanos dažādās pašiniciētās aktivitātēs, gan līdzdalību vietējos un reģiona līmeņa demokrātijas procesos” ietvaros veidotais biedrības „Izdzīvo ideju” projekts „Dzīvo kustībā”. Projektā iesaistās 3 jaunieši no Jelgavas SOS ciemata, 7 jaunieši no Elejas jauniešu mājas, 6 vietējie Elejas jaunieši un 2 jaunieši no biedrības „Izdzīvo ideju”. Projekta ietvaros jaunieši apgūst kustības un dejas tehnikas, lai attīstītu savu personību, dzīvesprasmes, veicinātu veselīga dzīvesveida paradumus un iesaistītos vietējās sabiedrības attīstībā.

Projekta ietvaros plānots veidot priekšnesumu „Dzīvo kustībā”, kas norisināsies 21. augustā, Kandavā. Tādā veidā motivējot jauniešus sniegt ieguldījumu vietējās sabiedrības attīstībā.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top