rudens-foto5.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ticēsim sapnim un tas piepildīsies07.01.2021

pagastu_parvaldnieki__rita_diduha.jpg  Godātie Zemītes pagasta iedzīvotāji un novada ļaudis! Aizvadīta gadumija, pūš auksti vēji, bet mājās ir siltums un svecīšu gaisma. Šis ir laiks, kad ticam brīnumam, atskatāmies uz paveikto un plānojam nākamā gada darbus.

  2020. gads – atnāca ar pēkšņām izmaiņām ikdienas dzīvē, Covid 19 pandēmija, mūs visus ir ielikusi īpašos rāmjos un nostādījusi īpašā situācijā. Esam iemācījušies dzīvot savādāk un sapratuši, ka tuvākajā laikā prasme pielāgoties situācijai būs vērtējama kā priekšrocība.

Izmaiņas 2021. gadā nesīs administratīvi teritoriāla reforma, kura prasīs pielāgošanos. Šajā sarežģītajā laikā būsim saticīgi un atbildīgi ne vien paši pret sevi, bet īpaši pret saviem tuvākajiem un apkārtējiem.

    Gadu mija ir laiks, kad mēs dalāmies savā priekā un cenšamies palīdzēt saviem līdzcilvēkiem ar labu vārdu, siltu smaidu vai mīļu dāvanu. Par Zemītes pagasta  skaistajiem un labestības pilnajiem aizvadītajiem Ziemassvētkiem jāsaka liels paldies rūķiem:

Aijai Švānei – Zantes ģimenes atbalsta centram ar draugiem no Gotlandes salas  (Ziemassvētku pakas)

  • Valdim Fuksim – komercdirektoram uzņēmumā - Elmonte SIA – (kvēlspuldzes egļu rotājumiem)
  • Kandavas novada domei – ( Led ziemassvētku rotājumi)
  • Raimondam Tutinam (Egļu zari rūķiem)
  • Sv. Andreja evaņģēliski luteriskai latviešu draudzei no Toronto (Ziemassvētku pakas)
  • Ērodejai Kirillovai un Solvitai Kalinjukai – par iesaistīšanos projektā “Vislielākā dāvana", ko realizēja kopā ar Zemītes evaņģēliski luterisko draudzi (150 dāvanas-Zemītes pagasta bērniem un jauniešiem, 94 dāvanas pa novadu)
  • Janai Rimsai- Šukstai – meitenei no Vācijas - mīļumdāvanas -  kuras palīdzēja nogādāt līdz adresātam Kristīne Babre ar savu automašīnu.

 Paldies pagasta iedzīvotājiem par sapratni un sadarbību. Lepojamies ar saviem pagasta cilvēkiem un viņu sasniegumiem.

  Paldies par piedalīšanos konkursā “Diženi Kandavas novadā 2020” : Grenču kaltes kolektīvam nominācijā “Darbīgākā organizācija” /I. Skrickis, G. Gulbis/; “Krastmaļi” – privātmāja, saimnieki: Tamāra Bērziņa un Pāvils Trakšs; “Strautmaļi” – privātmāja, saimnieki: Sintija un Andris Šermuksīši.

  Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienas pasākumā, Zemītes pagasta iedzīvotājs Armands Priede tika apbalvots ar Kandavas novada Pateicību par ieguldījumu Zemītes pagasta izaugsmē, atsaucību, pretimnākšanu un nenogurstošu brīvprātīgā ugunsdzēsēja pienākumu veikšanu.

  2020. gadā paveiktais: Zemītes pagasta sākumskolai remontēts jumts, uzturēti kārtībā pašvaldību ceļi un ielas, sakopta pagasta teritorijas apkārtne, pagasta kapsētas.

  Paldies par sadarbību - SIA Kandavas komunālie pakalpojumi, SIA Kandavas ceļi, Kandavas novada pašvaldības policijai, Valsts policijai, Kandavas iecirknim.

  Mans novēlējums visiem pagasta un novada iedzīvotājiem:

 “Ticēsim – sapnim, tas piepildīsies, cerēsim uz brīnumu – tas atnāks, mīlēsim un pasaule atsmaidīs mums pretī daudz sirsnīgāk!

Zemītes pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top