faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību uzņēmējdarbības speciālisti gūst pieredzi Vidzemē06.11.2017

2.novembrī Rīgā plānošanas reģiona (RPR) Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs organizēja pieredzes apmaiņas braucienu uz Vidzemi. Piedalīties bija aicināti Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību speciālisti, tostarp no Kandavas novada pašvaldības, kas strādā uzņēmējdarbības atbalsta un veicināšanas jomā.

Brauciena mērķis bija apmainīties pieredzē ar Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldībām, lai iepazītos ar inovatīvām metodēm, formām un darbībām, kuras kaimiņu pašvaldības Vidzemē izmanto, atbalstot uzņēmējdarbību. Braucienā piedalījās deviņpadsmit Rīgas plānošanas reģiona (RPR) pašvaldību pārstāvji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Skolēni vēl par paspēt piedalīties kalendāra veidošanā06.11.2017

Jau septīto gadu atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” rīko skolēnu zīmējumu konkursu, kura noslēgumā no labākajiem un tēmai atbilstošākajiem zīmējumiem veido sienas pārliekamo kalendāru. Zīmējumus skolēni vēl par paspēt iesniegt līdz 15. novembrim.

 Kalendārs jau otro gadu tiks izdots lielākā (A3) formātā. Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par sava pagasta, pilsētas vai novada nozīmīgākajām un skaistākajām vietām, šī gada zīmējumu konkursa tēma ir “Mana pilsēta, novads gadalaikos”. Katra novada vai pilsētas izglītības iestādei, pedagogu vadībā ir uzdots izstrādāt zīmējumus, par savā novadā, piepilsētā vai pagastā esošajiem tūristu un iedzīvotāju iecienītajiem vides objektiem un atpūtas vietām, un katram ir iedalīts attiecīgs gadalaika mēnesis. Ar nolikumu var iepazīties uzņēmuma mājaslapā: www.piejuraatkritumi.lv/zimejumu-konkurss.

printēt Lasīt visu ziņu

Ekoskolas globālās rīcības diena "Apkārt zaļš-vidū es!"03.11.2017

3.novembrī pirmsskolas izglītības iestādē “Zīļuks” noslēdzās Ekoskolas globālā rīcības diena, kuras ietvaros bērni kopā ar “Latvijas valsts meži” Kandavas iecirkņa mežkopi Jāni Kažemaku Kandavā izvietoja pašu gatavotos plakātus, kuri aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem pret dabu un nepiesārņot apkārtējo vidi.

Mazākie bērnudārza audzēkņi kopā ar skolotājām un Ekorūķi plakātus izvietoja pie Kandavas Kuršu pilskalna Pūzurgravā, savukārt lielākie audzēkņi no grupas “Sprīdīši- pie Čužu purva. Plakāti māca kā ar pavisam vienkāršām metodēm padarīt savu ikdienu videi draudzīgāku, aicinot tūristus, iedzīvotājus un citus Kandavas apskates objektu apmeklētājus, pievērst uzmanību šiem plakātiem un nepiegružos skaisto apkārtni un dabu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Kandavas novada dome reģ. Nr.90000050886 aicina darbā BŪVINSPEKTORU 03.11.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada ģerbonis

 Kandavas novada dome aicina darbā būvinspektoru.

 Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Ministru kabineta 19.08.2014. noteikumu Nr.499 „Noteikumi par būvinspektoriem” prasībām;
  • pretendentam jābūt reģistrētam būvinspektoru reģistrā;
  • prasme veikt plaša apjoma informācijas analīzi un strādāt patstāvīgi;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju aptaujas rezultāti par transporta kustību Lielā ielā Kandavā03.11.2017

Lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par transporta kustību Lielā ielā Kandavā, Kandavas novada dome aicināja līdz 31.oktobrim iedzīvotājus izteikt viedokli. Aptaujā bija jāatbild uz vienu jautājumu: “Vai atstāt vienvirziena kustību Kandavā Lielās ielas posmā no krustojuma ar Sabiles ielu līdz krustojumam ar Talsu ielu?”

Aptaujā ir piedalījušies 633 respondenti, no kuriem 424 ir atbildējuši “Jā, atstāt”, bet 209 norādījuši, ka nevēlas atstāt vienvirziena kustību Lielās ielas iepriekšminētajā posmā. Iedzīvotāju viedoklis tiks ņemts vērā.

Paldies par sniegtajiem viedokļiem!

printēt

Kandavas Partnerības LEADER projektu konkursa 5.kārta noslēgusies03.11.2017

2.novembrī noslēdzās biedrības “Kandavas Partnerība” izsludinātā LEADER projektu konkursa 5.kārta. Projektu konkurss tika izsludināts gan uzņēmēju aktivitātē, gan sabiedriskā labuma projektu aktivitātē ar pieejamo kopējo Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu 77 209,41 EUR apmērā. Pavisam tika iesniegti 9 projekti ar kopējo pieprasīto ELFLA finansējumu 95 600,71 EUR apmērā. Vairāk informācijas šeit: http://www.kandavaspartneriba.lv/lv/open-news:462933

printēt

Noslēdzies projekts “Dari, baudi, dalies Kandavas novadā”02.11.2017

Ar Ražas svētkiem Zemītes tautas namā noslēdzās projekts “Dari, baudi, dalies Kandavas novadā 2017”.

Ražas svētkus apmeklēja 94 dalībnieki. Saņemot pateicības par dalību projektā, dalībnieki dalījās ar savu pieredzi dārzeņu kopšanā un audzēšanā. Šī vasara nelutināja lauku ļaudis ar skaistu laiku un par veiksmīgu ražas augšanu un novākšanu nācās krietni papūlēties. Lai gan pēc aptaujas rezultātiem dalībnieki nevarētu sūdzēties par gluži sliktu rezultātu. Šogad projektā piedalījās divdesmit četras Kandavas novada ģimenes ar ierobežotu rocību, bet pozitīvu vēlmi, pašu rokām papildināt savas saimes galdu, izaudzējot dažādus dārzeņus, kas ir nozīmīgs atbalsts ģimenes iztikšanai

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top