faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Atjauno iztukšotos enerģijas resursus CIGUN nodarbībās08.02.2018

Biedrība “Pūres Dzirnas” realizē projektu “Lekciju cikls “Esi vesels” ” CIGUN pirmā nodarbība 2018.gada 13.februārī pl.18:00 Pūres NVO un IK centrā “VINDA” (pasta ēka). Nodarbību Vadīs II līmeņa Cigun instruktore Jana Jozēna.

Kas tas ir ? Cigun ir metode kā aktivizēt mūsu dzīvības enerģiju, kā atjaunot iztukšotos enerģijas resursus, kā atbrīvoties no sliktās enerģijas. Nav nepieciešamas priekšzināšanas.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas internātvidusskolas skolēni Erasmus+ projekta ietvaros viesojas Polijā07.02.2018

No 20. līdz 26.janvārim Kandavas internātvidusskolas 6.- 9.klašu skolēnu delegācija- Kate Babre, Deniss Biezbārdis, Artūrs Linkēvics, Līva Nagle, Anete Leitlande, Emīlija Millere, Kristiāns Andersons un Eva Puriņa, kopā ar skolotājām Ņinu Zalcmani un Olitu Nordenu devās Erasmus + projekta “Ieplāno savu veiksmi šodien” vizītē uz Poliju. Uzņemošā skola bija Jāņa Pāvila II pamatskola Nr. 4 Lecznā. Projektā piedalījās skolēni no Polijas, Horvātijas un Latvijas.

Lai labāk iepazītu savus partnerus, skolēni bija sagatavojuši prezentācijas par savām skolām, valsti un pilsētu. Pirmajā tikšanās dienā tika organizētas dažādas iepazīšanās spēles – tā rosinot skolēnus vienam ar otru sarunāties angļu valodā, kā arī prast komunicēt savā starpā. Otrajā dienā skolēni devās ekskursijā uz Ļublinu. Trešajā dienā tika organizētas dažādas aktivitātes, tā attīstot radošu domāšanu. Ceturtajā dienā spēlēja dažādas radošas galda spēles. Tā jauniešiem atkal bija iespēja darboties grupās, domāt, sarunāties. Vakarā tika organizēta diskotēka, kas visiem ļoti patika. Pirms došanās uz mājām, apskatījām Varšavas vecpilsētu, olimpisko sporta muzeju, Kopernika zinātnes centru.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Mākslas un mūzikas skola piedāvā iespēju apgūt vai papildināt amatniecības prasmes11.01.2018

Kandavas Mākslas un mūzikas skola piedāvā iespēju apgūt vai papildināt amatniecības prasmes keramikas un kokapstrādes darbnīcās. 

Keramikas darbnīca- pedagogs Inga Brīniņa. Kokapstrādes darbnīca- pedagogs Andis Jakobsons.

Nodarbību sākums 2018.gada februārī. Interesēties un pieteikties skolas lietvedībā - tālrunis 63182045 vai pie direktores - tālrunis 29488030.

printēt

Kandavas Tūrisma informācijas centrs tūrisma izstādē "Balttour 2018"

02.02.2018 - 04.02.2018

No 2.-4. februārim Rīgā izstāžu centrā Ķīpsala notika 25. starptautiskā Baltijas tūrisma izstāde- gadatirgus „Balttour 2018”, kurā piedalījās arī mūsu novads.

Kandavas novada stends atradās tematiskajā hallē „Apceļo Latviju".  Izstādes apmeklētājus aicinājām: "Atbrauciet uz laukiem un Kandavas vecpilsētu jau šogad! Kandavas novada stendā varēsiet rast mirkli miera, izbaudīt siena smaržu un lauku ļaužu viesmīlību".

Mūsu stendā bija iespējams nobaudīt un iegādāties „Kangaru” augļu un ogu sukādes,  čatnijus. Izstādes apmeklētāji  varēja nogaršot arī citas Kandavas novadam raksturīgas lietas:  svilpeni (Kandavas novada amatnieku īpašais piedāvājums), kūpinātu kazas sieru (Vānes pagasta  saimniecība „Birznieki”). Varēja degustēt un nopirkt vīnu darītavas „Tēviņi”  (Zemītes pagasts) lieliskos vīnus, piemēram, 2017.gadā godalgu ieguvis  „Aveņu dzirkstošais vīns”. Bija Abavas senlejas tējas un rokdarbi. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Mobilais mamogrāfs Kandavā- TEHNISKU IEMESLU DĒĻ ATCELTS!

20.02.2018 kur : Kandavas novada sociālais dienests

Informējam, ka mobilais mamogrāfs ieradīsies Kandavā 20.februārī pie Kandavas novada sociālā centra, Jelgavas ielā 4a. 

Uz mamogrāfa pārbaudi izbrauc tikai pēc iepriekšēja pieraksta! Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros izmeklējums ir bez maksas (uzaicinājuma vēstule ir derīga 2 gadus kopš iesūtīšanas datuma). 

printēt Lasīt visu ziņu

K.Mīlenbaha vidusskolas 8.b klase CSDD konkursa "Gribu būt mobils" finālā

01.02.2018 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

2018. gada 1. februārī   Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā notika konkursa „Gribu būt mobils”  pusfināls  Tukuma reģiona komandām.

Pusfināla sacensības Latvijā notiek pavisam  7 pilsētās (Rīgā, Bauskā, Tukumā, Liepājā, Gulbenē, Valmierā un Preiļos).  Pirmo vietu Tukuma reģiona pusfinālā ieguva Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 8.b klases komanda.

Tukuma reģiona pusfinālā bija iekļuvušas šādas komandas: „Kandvid8a” un „Benzīngalvas” no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas, „ČILLĪŠI” no Penkules pamatskolas, "Čiki pikstini" no Pumpuru vidusskolas, „4bikes” un „X-treme team” no Talsu sākumskolas, „Baltie tīģeri” no Tukuma 3.pamatskolas, „Gaismiņas” no Irlavas vidusskolas, „Aģenti 007” no Bēnes vidusskolas un  „Septiņi susliki” no Kandavas novada Zantes pamatskolas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top