faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina pieteikties pārus laulībām 2016.gada 15.maijā25.01.2016

Aicinām novadniekus pieteikties uz pašvaldības apmaksātu laulību ceremoniju, kas notiks par godu Starptautiskajai Ģimenes dienai. Laulībām var pieteikties pāri, kuri dzīvo kopā nereģistrētā laulībā un ir atzinuši paternitāti bērnam (bērniem).

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas internātvidusskolā izveidotas jaunas atpūtas telpas skolēniem19.01.2016

Kandavas internātvidusskolas direktore Elita Lavrinoviča atklāj jaunās atpūtas telpas internāta 4.stāvā.

Kandavas internātvidusskolas direktore Elita Lavrinoviča atklāj jaunās atpūtas telpas internāta 4.stāvā.

Lai radītu mājīgākus apstākļus un veicinātu pašapkalpošanās iemaņas, Kandavas internātvidusskolā 18.janvārī tika atklātas divas jaunas atpūtas telpas skolēniem.

Kā pastāstīja skolas direktore Elita Lavrinoviča, tagad skolēni, kuri dzīvo skolas internātā, vakarus varēs pavadīt mājīgās un košās atpūtas istabās. Šeit skolēni varēs pagatavot sev kādu cienastu, uzspēlēt galda spēles vai pavadīt laiku mierīgās sarunās, skatoties televīzijas pārraides.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Lāčplēša dienā Kandavā dzied zēnu kori 11.11.2015

Lāčplēša dienā Kandavas kultūras namā allaž dzied zēnu kori. Šī diena jau vairāk nekā desmit gadus nav iedomājama bez dzidrajām bērnu balsīm un šīs patriotiskās tradīcijas.

Klausītājus un īpaši zēnu koru dalībniekus uzrunāja viens no Kandavas rotas zemessargiem, Konstantīns Aperčojs, sakot, ka ikviena vīra pienākums ir aizstāvēt savu Dzimteni, savas tautas intereses, savu brīvību, un ikviena zēna pienākums ir labi mācīties, lai augtu gudri, zinoši un stipri, bet izauguši varētu aizstāvēt savu ģimeni, bērnus, draugus, savu tautu un valsti. „Jūs esat mūsu nākotne, mūsu spēks, audziet gudri, lai protat turēt rokā gan darba rīkus strādāšanai, gan ieroci- savas zemes aizstāvībai!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Mārtiņdienā tiekas Lasītāju klubiņš11.11.2015

Mārtiņdienas pēcpusdienā Kandavas pilsētas bibliotēkā uz pirmo šīs sezonas tikšanos savus biedrus aicināja Lasītāju klubiņš.

Kā allaž šajās tikšanās reizēs, par omulību un patīkamas gaisotnes trūkumu nevarēja sūdzēties. Ar ieskatu mūsu senču tikumos un paražās, sagaidot Mārtiņdienu, iepazīstināja bibliotēkas vadītāja Daiga Kārkliņa. Tikšanās viesis šoreiz bija mūsu pašu novadnieks, mūzikas skolas pasniedzējs no Cēres, Andris Jansons, kas bija atnācis kopā ar saviem audzēkņiem. Andris raksta dzeju un dziesmas, vada Cēres sieviešu vokālo ansambli, ir dzimis ventspilnieks un viņa tēvs ir Mārtiņš, tāpēc saistība ar Mārtiņdienu diezgan cieša.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Biedrības “Kandavas Partnerība” tikšanās ar Kandavas iedzīvotājiem

13.10.2015 17:30 Kandavas Partnerība, biedrība

Biedrība “Kandavas Partnerība” aicina piedalīties iedzīvotāju sanāksmēs/semināros par attīstības virzieniem un prioritātēm.

/Kandavas novada muzejā/

Noslēdzies konkurss “Sakoptākā sēta 2015. Kandavas novadā” 06.10.2015

2015.gada 24.septembra Kandavas novada domes sēdē tika apstiprināti konkursa „ Sakoptākā sēta 2015. Kandavas novadā” uzvarētāji.

Zantes pagasts

Piemājas saimniecība “Kalnieši” - Velta Evarsone un Raitis Evarsons

Zantes kultūras nams – Kultūras nama vadītāja Egija Lāce

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs01.09.2015

1.septembris - Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs

1.septembris - Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs

1.septembris- diena, ko ar nepacietību gaida skolotāji, skolēni un viņu vecāki. 1.septembris – Zinību diena- svētki, kad skolās pēc vasaras brīvlaika atkal atskan bērnu balsis, sākas jaunais mācību gads.

Zinību dienā savus audzēkņus laipni sagaidīja visas Kandavas novada izglītības iestādes- Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola, Kandavas internātvidusskola, PIKC Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums, PII „ Zīļuks”, Kandavas Mākslas un mūzikas skola, Kandavas Deju skola, Kandavas novada BJSS, Vānes pamatskola, Cēres pamatskola, Zemītes pamatskola un Kandavas novada Zantes pamatskola .

printēt Lasīt visu ziņu galerija (122)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top