kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgTrešdiena 27.05.2020
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kristīne Elksnīte

Kristīne Elksnīte par direktori Zantes pamatskolā strādā jau 13 gadus. Savas darbības laikā realizējusi virkni starptautiskus projektus un ieviesusi skolā daudzas novitātes. Zantes pamatskola ir vienīgā Eko skola novadā, Zantē ilgstoši bija arī vienīgais novada mazpulks, atjaunots skolas deju kolektīvs, darbojas Jaunsargu kustība, skolas parkā uzstādīts jauns rotaļlaukums, un ar šo mācību gadu skolā ir skolēnu formas tērpi. Šogad skola atzīmēja 130 gadu jubileju ar skolas grāmatas iznakšanu, kuras autore ir Kristīne Elksnīte. Kā skolotāja Kristīne ir atvērta jaunām idejām, aktīva, radoša, izpalīdzīga un prasīga pret sevi un citiem. Ilgus gadus Kristīne vada Zantes vīru vokālo ansambli. Viņa ir ansambļa kopā saturētāja un tā dvēselīte, kas spēj vīrus uzmundrināt un mobilizēt darbam. Ar savu darbu Kristīne pierādījusi, ka viņai piemīt prasme veiksmīgi vadīt kolektīvu, plānot un organizēt interesantus pasākumus, piesaistīt cilvēkus un rast radošus risinājumus visdažādākajās situācijās.

Apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par ieguldījumu Zantes pamatskolas izaugsmē, starptautisko  projektu realizēšanā un radošu līdzdalību Zantes pagasta kultūras dzīvē.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top