lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

LBL2 basketbola spēle Kandava/COMPOR pret Ezerzeme/ Rēzekne

20.10.2018 14:00 kur : Kandavas sporta halle

Sestdien, 20.oktobrī, Kandava/COMPOR basketbolisti cīnījās par uzvaru pret latgales basketbolistiem no SK Ezerzeme/ Rēzekne komandas.Kandavas basketbolisti atbalstītājiem neļāva atslābt ne mirkli, jo spēle bija spraiga un ļoti līdzvērtīga visas 40 minūtes, taču kandavnieki spēles galotnē izcīnīja uzvaru ar rezultātu 87:70 (25 - 29, 23 - 19, 18 - 14 ,21 - 18)

printēt Lasīt visu ziņu

LBL2 basketbola spēle Kandava/COMPOR pret BK Ķekava

17.10.2018 20:00 kur : Kandavas sporta halle

17.oktobra vakarā Kandavas Sporta hallē norisinājās LBL2 basketbola spēle Kandava/COMPOR pret pagājušās sezonas čempioniem BK Ķekava. Spēle noslēdzās ar rezultātu 71:95. (13 - 15, 15 - 29, 22 - 26, 21 - 25)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

LBL2 basketbola spēle Kandava/COMPOR pret BJBS Rīga/Rīdzene

12.10.2018 20:00 kur : Kandavas sporta halle

Par spēli stāsta Kandava/COMPOR galvenais treneris Edgars Priede:

"Piektdien 12. oktobrī aizvadījām pirmo mājas spēli jaunajā LBL2 sezonā, kad uzņēmām BJSS Rīdzene/Sportapunkts basketbolistus. Arī šinī spēlē komandai palīdzēt nevarēja daudzi basketbolisti, kuri ārstē savainojumus, tomēr bijām apņēmības pilni parādīt labāko sniegumu un iepriecināt savus līdzjutējus. Jāsaka gan, kas tas izdevās tikai daļēji, jo spēle izvērtās ļoti samocīta, kļūdām bagāta un grūta. Spēles sākums gan neliecināja, ka vakars izvērtīsies nervu kutinošs, jo iesākām ļoti pārliecinoši, ātri izvirzoties vadībā ar piecu punktu pārsvaru. Taču tad pretinieki kāpināja spēles tempu, sāka pielietot ļoti agresīvu aizsardzību, kas radīja mums problēmas, un pēc pirmās ceturtdaļas tikai +2.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)

Kandavas ozolzīļu kauss

28.09.2018 - 29.09.2018 kur : Kandavas sporta halle

28. un 29. septembrī Kandavas Sporta hallē norisinājās pirmssezonas pārbaudes turnīrs basketbolā “Kandavas ozolzīļu kauss”, kurā piedalījās četras komandas.

Dalībai LBL 2. divīzijas turnīrā apstiprinātas 22 komandas 21.08.2018

Latvijas Basketbola savienības valde dalībai valsts otrajā spēcīgākajā turnīrā - Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā apstiprinājusi 22 komandas, starp tām arī "Kandava/Compor" komandu, kas spēlēs A apakšgrupā.

LBL2 turnīrs tiks izspēlēts pēc līdzīga formāta kā tas norisinājās jau pagājušajā sezonā. Pirmajā posmā komandas sadalīsies trīs apakšgrupās pēc pagājušās sezonas čempionāta rezultātiem. Turnīra pirmais posms sāksies 1. oktobrī un risināsies līdz 9. decembrim. Katras apakšgrupas četras labākās komandas kvalificēsies otrajam posmam un ņemot līdzi savstarpējos rezultātus turpinās vietu sadali starp pirmajām 12 komandām. Savukārt atlikušās vienības spēlēs grupā par 13. - 22. vietu. Turnīra otrā fāze norisināsies no 10. decembra līdz 17. martam. Izslēgšanas spēļu turnīrā spēlēs 16 komandas, medaļu sadales turnīru aizvadot no 18. marta līdz maija vidum.

Kandava/COMPOR komandas atklātais treniņš

19.08.2018 14:30 kur : Kandavas sporta halle

Uz treniņu pieteikties var aizsūtot SMS ar savu vārdu, uzvārdu uz numuru - 28300221

Kandava/COMPOR basketbola komandai sezona noslēgusies20.04.2018

Regulāro sezonu noslēdzot sestajā vietā, un pirmajā kārtā pieveicot LU/BS Rīga komandu, ¼ finālā pretī mums stājās regulārās sezonas trešā spēcīgākā komanda – Gulbenes “Buki”.

Atšķirībā no pirmās izslēgšanas spēļu kārtas, kur uzvarētāju noskaidroja divu spēļu summā, ceurtdaļfinālā jācinās bija līdz divām uzvarām. Tā kā Gulbenes komanda regulārajā čempionātā bija augstāk par mums, tad viņiem bija mājas zāles priekšrocības, līdz ar  to pirmo spēli aizvadījām Gulbenē.

Spēles sākums bija ļoti cerīgs, ātri izvirzījāmies vadībā, pirmo puslaiku noslēdzot atrodotis vadībā, taču trešajā ceturtdaļā krietni veiksmīgāk spēlēja mājinieki, laužot spēles gaitu, izcīnot pirmo uzvaru sērijā.

Kandava/COMPOR piekāpjas Gulbenes bukiem12.04.2018

7.aprīlī Gulbenē mūsu “Kandava/COMPOR” basketbolisti tikās ar Gulbenes Buki/BJSS komandu izšķirošajā spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Diemžēl, ceturtdaļfinālā, trešajā spēlē kas bija izšķirošā, lai kandavnieki iekļūtu pusfinālā, “Gulbenes Buki/BJSS" savās mājās pārliecinoši apspēlēja "Kandava/COMPOR" vienību ar rezultātu 95:63. Līdz ar to gulbenieši izcīnīja iespēju spēlēt turnīra pusfinālā, pievienojoties “Valmieras Glass/ViA" un BK Ķekava/Optibet [1], kā arī RSU basketbolistiem, kas radīja sensāciju pārspējot aizvadītā gada čempionus – BK Jelgava/LLU komandu.

Cīņā par iekļūšanu pusfinālā, spēli ar precīzu trejaci uzsāka Raimonds Gabrāns, izvirzot vadībā gulbeniešus. Jau kopš tā brīža mājinieku komanda neatskatījās, strauji audzējot rezultāta pārsvaru. Pirmās ceturtdaļas vidū pēc Ingara Aizpura precīza 3 punktu metiena rezultāta starpība pieauga līdz plus 14 (20:6). Ceturtdaļas beigās veiksmīgāk nospēlēja kandavnieki un rezultāta starpību nedaudz samazināja.