dzīvo ar garšu!

14. janvāris Kandava/COMPOR pret LU/BS Rīga

14.01.2018 kur : Rīgas Hanzas vidusskola

Lieliska aizsardzība atnes pārliecinošu uzvaru!

14.janvārī Rīgas Hanzas vidusskolā mērojāmies spēkiem ar LU/BS Rīga, kurai līdz šim bija 3 uzvaras, 5 zaudējumi, tomēr sniegums ļoti atzīstams, un solījās ļoti grūts mačs.

Bažas par grūtu spēli apstiprinājās pirmajā ceturtdaļā, jo nekādi nespējām iekarot pretinieku grozu, kamēr pretiniekiem spēle vedās un samērā ātri ieguva 10 punktu pārsvaru 14:4, pašas ceturtdaļas beigas nedaudz veiksmīgākas mums, tomēr vienalga ļoti vāja ceturtdaļa - 9:17. Otrās ceturtdaļas sākumā atkal nonācām iedzinējos ar 10 punktiem 11:21, tomēr tad notika spēles lūzums, 11 punktu izrāviens un +1 jau mums! Arī turpmākie notikumi otrajās desmit minūtēs bija veiksmīgāki mums un puslaika pārtraukumā dodamies ar 37:32 pārsvaru. Otrā ceturtdaļa uzvarēta ar 28:15.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Kandava/COMPOR spēles janvārī07.01.2018

Ieplānojiet laicīgi janvāra spēļu datumus un brauciet atbalstīt Kandava/COMPOR komandu klātienē!

printēt

5.janvāra spēles Skatītāju konkursa uzvarētājs noskaidrots07.01.2018

Skatītāju konkursa uzvarētājs Ralfs Bērziņš

Skatītāju konkursa uzvarētājs Ralfs Bērziņš iemetot precīzu metienu grozā bija ļoti priecīgs par iegūto balvu - parakstītu Mareka Mejera Latvijas izlases kreklu!

Tieši tāpēc ir vērts piedalīties mūsu konkursā spēles pārtraukumā un laimēt šādas balvas! Gribam pateikt LIELU paldies par dāvāto kreklu Ineta Mejere un Mareks Mejeris!

printēt

5.janvārī Kandava/COMPOR pret BA Turība

05.01.2018 20:00 kur : Kandavas sporta halle

Piektdien 5. janvārī Kandavā tika aizvadīta komandas Kandava/COMPOR trešā spēle otrajā posmā, kurā mājinieki uzņēma BA Turību, kurai tāpat kā kandavniekiem otrajā posmā uzvaru vēl nebija.

Sākums izdevās izcils, pirmās desmit minūtes pilnīgā Kandava/COMPOR zīmē, pretinieks nespēja apspēlēt mūsu presingu, un pieļāva kļūdu pēc kļūdas, ko mēs pārvērtām punktos. Pēc pirmās ceturtdaļas 32:14. Otrajā ceturtdaļā sākums iet punkts punktā, tomēr pretiniekiem izdodas apspēlēt mūsu aizsardzību, lai gan uzbrukumā pateicoties Kauliņa teicamajam sniegumam arī turamies. Taču tad Turība sāka lauzt spēles gaitu, trāpa pāris trejačus, apstādina mūs uzbrukumā un puslaikā ejot pārsvars krietni sarucis - 49:38.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

9. februārī Kandava/COMPOR – RTU

09.02.2018 20:00 kur : Kandavas sporta halle

9. februāris, plkst. 20:00 Kandava/COMPOR – RTU (Kandavas sporta hallē);

15. februāris, plkst. 19:30 RSU – Kandava/COMPOR (Hanzas vidusskolā, Rīgā);

21. februāris, plkst. 18:00 BA “Turība” - Kandava/COMPOR (BA “Turība”, Rīgā);

24. februāris, plkst. 19:30 Kandava/COMPOR – Latvijas Universitāte/BS Rīga (Kandavas sporta hallē);

27. februāris, plkst. 19:30 BK Ķekava/OPTIBET - Kandava/COMPOR (Ķekavas sporta centrā).

2. februārī Kandava/COMPOR pret VEF skola

02.02.2018 20:00 kur : Kandavas sporta halle

2. februāris, plkst. 20:00 Kandava/COMPOR – VEF skola (Kandavas sporta hallē);

20.decembrī Kandava/COMPOR pret BK Ķekava/Optibet vienību24.12.2017

Atzīstami cīnāmies, tomēr uzvarai nedaudz pietrūkst...

20.decembrī Kandavā uzņēmām Ķekavas/Optibet komandu, kura līdz šim piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, tā kā pēc ļoti sliktā snieguma spēlē pret Gulbeni mūs negaidīja vieglāks uzdevums.

Spēles sākumā dominēja aizsardzība un abām komandām punkti nāca grūti, tomēr pirmajās 5 minūtēs nelielu pārsvaru ieguvām mēs. Tomēr līdz ceturtdaļas beigām pārsvaru noturēt neizdevās un pēc desmit minūtēm 16:20.