faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Par paveikto 2018.gadā Kandavas novada pagastos07.01.2019

2018. gads bija - “būs vai nebūs” gads

Aizvadītais gads Cēres pagastam bija labiekārtošanas, remontu, gaidīšanas “būs vai nebūs” gads. Tika īstenoti vairāki projekti. Izveidots stāvlaukums pie Cēres pagasta administratīvās ēkas, šo projektu īstenoja SIA “Kandavas ceļi”. Biedrība “Cēres spēks” Kandavas novada Iespēju fonda projekta “Dari pats” ietvaros izgatavoja puķu kastes, kas pavasarī tiks izvietotas stāvlaukuma malās. Tika veikta arī grants ceļu Nr.2 un Nr.20 pārbūve, arī šo projektu īstenoja SIA “Kandavas ceļi”. Vēl arvien turpinās darbi pie administratīvās ēkas jumta nomaiņas un bēniņu siltināšanas. Priecīgā ziņa, ka šajā gadā tika uzsākti Cēres pagasta un visa novada iedzīvotāju ilgi gaidītie valsts autoceļu:  Līgas- Zentene- Rideļi, Cēres apvedceļa, Cēre- Pilsarāji-Gobas pārbūves darbi, kas turpināsies arī šogad ar šķembu seguma virskārtas, asfaltbetona seguma ieklāšanas un citiem atbilstoši projektam paredzētajiem darbiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Svecīšu vakari novada kapsētās Mūžības svētdienā, 25.novembrī02.11.2018

Zemītes, Matkules, Zantes, Cēres un Vānes pagasta pārvaldes informē, ka mirušo piemiņas diena- svecīšu vakars notiks š.g. 25.novembrī, Mūžības svētdienā. Šajā dienā aicinām piederīgos iededzināt svecītes arī Kandavas pilsētas kapsētās.

printēt

Viesos pie projektu konkursa “Dari pats” īstenotājiem06.11.2018

31.oktobrī Kandavas novada iespēju fonda valdes locekles Signe Ezeriņa un Ērodeja Kirillova devās viesos pie projektu konkursa “ Dari pats” īstenotājiem, lai apskatītu paveikto dabā.

Viesošanos sākām ar Zemīti, kur tikāmies ar darba grupas vadītāju Raiti Priedi. Apskatījām centrā atjaunotos informācijas stendus, “ pusceļa soliņus” un soliņus Pavārkalna kapsētā kapusvētku norises vietā. Sarunā par paveikto Raitis priecājās par darba grupas atbalstu un izteica cerību, ka nākotnē varētu kopīgiem spēkiem īstenot vēl kādu labu darbu sakārtotākai videi Zemītes pagastā.

Pie nodibinājuma “ Zantes ģimenes atbalsta centrs” mūs laipni sagaidīja darba grupas pārstāve, kas iepazīstināja ar labiekārtoto bērnu uzraudzības grupas rotaļu laukumu. Laukuma košās krāsas priecē un rada jauku vidi mazajiem uzraudzības grupas audzēkņiem āra nodarbībās.

 Zantes centrā pie skolas stāvlaukuma ar paveikto iepazīstināja domubiedru grupas “ Zaļie īkšķīši” vadītāja Kristīne Elksnīte. Apstādījumi pie piemiņas akmens un Zantes parka aktīvās atpūtas zonas veidos skaistu ietvaru un priecēs ar savām krāsām Zantes parka apmeklētājus visos gadalaikos. Iesāktais darbs ir devis iedvesmu turpināt sakārtot parka vidi un lielo apstādījumu dobi, lai veidotos vienots dekoratīvo augu ansamblis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Matkulē realizēts projekts “Sakārtota vide sporta laukumā”31.10.2018

Matkules domu biedru grupa “Mēs Matkulei” pagasta pārvaldnieces Dzidras Jansones vadībā ir īstenojusi projektu “Sakārtota vide sporta laukumā”, atjaunojot Matkules sporta laukuma žogu, kas teritoriju atdala no kultūras nama un daudzdzīvokļu māju teritorijas. Tāpat projekta ietvaros sporta laukums ir papildināts arī ar soliņiem un jaunu koka lapeni.

Šī gada aprīlī  “Lielās Talkas” laikā brīvprātīgie veica vecā žoga demontāžu  un arī jaunā žoga uzstādīšanai brīvprātīgajā darbā tika iesaistīti jaunieši, kuri ikdienā izmanto sporta laukumu.

Ideja par sporta laukuma žoga atjaunošanu radās Kandavas novada Iespēju fonda organizētajā Matkules pagasta apkaimes ideju darbnīcā un projekts realizēts KNIF projekta konkursa “Dari pats!” ietvaros. Projektu finansē Kandavas novada iespēju fonds ar Kandavas novada domes un ziedotāju atbalstu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Aicina Matkules pagasta iedzīvotājus uz konsultatīvās padomes sēdi26.09.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Matkules pagasta pārvaldes vadītāja aicina iedzīvotājus uz Matkules pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēdi, kas notiks š.g. 16.oktobrī plkst.16:00 pagasta pārvaldē. 

Tiks Izskatīti sekojoši jautājumi:

 Represēto akmens vietas labiekārtošana; Ieteikumi kandidātu izvirzīšanai apbalvošanai LR proklamēšanas gadadienā; Ierosinājumi un idejas 2019.gada budžetam. 

printēt

Par ceļu remontiem un satiksmes ierobežojumiem17.08.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka pirmdien 20.augustā tiek uzsākts Centra ielas seguma remonts Matkulē.

21. un 22. augustā seguma remontdarbi tiks uzsākti Kandavas pagasta ceļam Smilškalni – Kandava.

Satiksme uz remonta laiku tiks ierobežota, bet ne slēgta.

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top