vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Jauno gadu atzīmē novada seniori

07.01.2017 13:00

img_2665.jpg7.janvārī Valdeķu kultūras namā uz Jaungada balli pulcējās Kandavas novada senioru kuplā saime. Spītējot salam, sniegam un vīrusiem uz balli bija ieradušies turpat 200 novada pensionāru un viņu draugi no Talsiem, Kabiles un Kuldīgas.

Seniorus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis, vēlot veiksmi un veselību jaunajā gadā, kā arī visu cerību un ieceru piepildījumu.

Ar paša sacerētām dzejas rindām savu kuplo saimi sveica novada pensionāru biedrības priekšsēdētājs Zigurds Megnis, sakot, ka visvairāk priecājas par to, ka pārsvarā seniori ir optimistiski, neraugoties uz daudzām grūtībām, ar kurām sastopas ikdienas gaitās, slimībām, kas piemeklē tik nopietnos gados, likstām un ne pārāk biezo maciņu iztikšanai. Viņš novēlēja dzīvē saskatīt vairāk labo, noticēt sev un tad arī viss cerētais piepildīsies.

Apaļās jubilejās tika sveikti janvāra gaviļnieki, senioru saimē uzņemti jauni pensionāri un sumināti čaklākie palīgi Jaungada pasākuma organizēšanā.

Jaukus brīžus dāvāja Matkules amatierteātra kolektīvs ar Kārļa Skalbes sirsnīgās pasakas „Kaķīša dzirnavas” fragmentiem.

Kā allaž, ar pirmajām mūzikas taktīm, Normunda un Viļņa izpildījumā, zāle pildījās dejotājiem, kuru optimisms un dzīvesprieks ir tiešām labā nozīmē apskaužams.

back to top