ziemas-foto-majaslapai.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Noslēgušās Baltijas čempionāta un Pasaules ranga velo-orientēšanās sacensības

08.06.2018 - 10.06.2018

img_20180610_133653.jpgIepazīst velo-orientēšanos 

No 8. līdz 10. jūnijam Kandavā un Tukumā notika Baltijas čempionāta un Pasaules ranga (WRE) velo-orientēšanās sacensības „Latvijas MTBO daudzdienas/Baltijas čempionāts 2018”. Piedalījās vairāk nekā 160 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lielbritānijas. Sacensības rīkoja sabiedriskā labuma organizācijas biedrības “SK Boule” un „SAA Magnēts” sadarbībā ar Kandavas un Tukuma novada pašvaldībām.

Sacensību pirmajā dienā norisinājās sprinta sacensības Kandavas centrālajā daļā ar izcilu apvidus daudzveidību, kas no sportistiem prasīja teicamu orientēšanās prasmju un velobraukšanas iemaņu apvienojumu. Šajā dienā tika noskaidroti arī Latvijas čempioni sprinta distancēs. Laureātu apbalvošanā piedalījās novada domes priekšsēdētāja Inga Priede.

Otrajā dienā velo-orientieristi devās uz Tukuma pusi, pārbaudīt sevi stāvajās mežu nogāzēs Āža kalna un Sekļa ezera apkārtnē.

Trešajā dienā iedzīšanas sacensībās Jaunkandavā tika noskaidroti trīs dienu kopvērtējuma uzvarētāji. Par tiem kļuva viesi no Krievijas(sieviešu elitē) un Lietuvas (vīriešu elitē).

Sacensību dalībnieki kopumā bija ļoti apmierināti ar piedāvātajiem sacensību apvidiem un organizēšanas kvalitāti. Tika izteikta vēlme iegriezties vēl kādu reizi. Ar vai bez velosipēda - tas jau ir cits jautājums.

Sacensību organizatori ir sagatavojuši kartes, lai iedzīvotājiem piedāvātu pašiem iespēju iepazīt velo-orientēšanās sporta pamatus sev pazīstamā apvidū. Tam nepieciešama interesentu atsaucība.

Organizatori atvainojas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām, un pateicas par atbalstu pašvaldība. Arī novada bērnu un jauniešu sporta skolai un K.Mīlenbaha vidusskolai.

 Latvijas orientēšanās federācijas lapā par Latvijas čempionātu: https://lof.lv/velo-os-zi%C5%86as-arhivs?id=3023&t=Aizvadits-Latvijas-cempionats-MTBO-sprinta-distance

 Visi rezultāti un citas bildes: http://www.magnets.lv/?p=dokum&lang=lv&src=124

 

 

 

back to top