faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!
Teātra izrāde "Preilenīte" un zaļumballe ar grupām "Dakota", "Credo" un "Roja"Matkules pagasta svētki "No Jāņiem līdz Pēteriem"Baltijas Enduro rallijs 2019

Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā


Aktivitātes Kandavas novadā Latvijas simtgadei

Ārvalstu sadarība

Kandavas novada 17.atklātā olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem

06.06.2019 10:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

6.jūnijā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā aizritēja jau 17.atklātā olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem. Olimpiskā dienā katrs no dalībniekiem piedalījās 4 disciplīnās - skriešanas distance, tāllēkšana, basketbola metieni un futbola sitieni. Sacensībās piedalījās bērni no Kandavas, Cēres, Zemītes, Vānes un Pūres.

Rezultāti tāllēkšanā:

I grupa zēni:

1.vieta Reinis Dūniņš

2.vieta Artūrs Drīksna

3.vieta Valters Balderis Sildedzis

I grupa meitenes:

1.vieta Emīlija Heisele

2.vieta Agne Grīga

3.vieta Lauma Rozenbauma 

II grupa zēni:

1.vieta Kārlis Bošs

2.vieta Denijs Ķilps

3.vieta Pēteris Šenbergs

II grupa meitenes:

1.vieta Ērika Cīrule

2.vieta Anete Krautmane

3.vieta Dana Šteinberga

Rezultāti skriešana:

I grupa zēni:

1.vieta Linards Puplaks

2.vieta Artūrs Drīksna

3.vieta Reinis Dūniņš

I grupa meitenes:

1.vieta Līga Vorkale

2.vieta Emīlija Heisele

3.vieta Agne Grīga

II grupa zēni:

1.vieta Kristers Šupstiks

2.vieta Kārlis Bošs

3.vieta Denijs Ķilps

II grupa meitenes:

1.vieta Anete Krautmane

2.vieta Dārta Mačanska

3.vieta Līva Grīnfelde

Rezultāti basketbola metienos:

I grupa zēni:

1.vieta Reinis Dūniņš

2.vieta Martins Dukāts

3.vieta Pēteris Graudēvics

I grupa meitenes:

1.vieta Emīlija Heisele

2.vieta Laura Careva

3.vieta Sandija Bitāne

II grupa zēni:

1.vieta Haralds Bambis

2.vieta Pēteris Šenbergs

3.vieta Agris Staško

II grupa meitenes:

1.vieta Anna Filipoviča

2.vieta Līva Grīnfelde

3.vieta Anete Krautmane

Rezultāti futbola sitienos:

I grupa zēni:

1.vieta Ervits Vilumsons

2.vieta Nauris Liepiņš

3.vieta Ģirts Jēkabsons

I grupa meitenes:

1.vieta Lauma Rozenbauma

2.vieta Madara Kiuriņa

3.vieta Elīza Sīle 

II grupa zēni:

1.vieta Pēteris Šenbergs

2.vieta Oskars Krūmiņš

3.vieta Markuss Sidabrs

II grupa meitenes:

1.vieta Marta Dēķēna

2.vieta Enija Graudēvica

3.vieta Karlīna Zuze

Paldies par atbalstu sponsoriem : SIA Kristaps, SIA SALTUMS KANDAVĀ! 

Un paldies visiem olimpiskās dienas tiesnešiem par sacensību veiksmīgu norisi!

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top