ziemas-foto-majaslapai2.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavas novadā gatavojas Latvijas simtgadei

03.02.2016 15:00 - 16:45

Aija Tūna (pirmā no kreisās)- Latvijas simtgades biroja izglītības un jauniešu projektu vadītāja

Aija Tūna (pirmā no kreisās)- Latvijas simtgades biroja izglītības un jauniešu projektu vadītāja

3. februārī Kandavas novada domē notika Latvijas simtgadei veltīta darba grupas sanāksme, kurā diskutēja par idejām un pasākumiem turpmākajiem četriem gadiem, gatavojoties Latvijas simtgadei.

Tikšanās laikā domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, viņa vietnieks, domes izpilddirektors, pašvaldības izglītības un kultūras jomas pārstāvji, pagastu pārvaldnieki un citi interesenti diskutēja un apmainījās ar idejām par Latvijas simtgades sagaidīšanu un tai veltītajiem pasākumiem Kandavas novadā.

Sanāksmē ar prezentāciju piedalījās Kultūras ministrijas Latvijas simtgades reģionālo un nevalstisko organizāciju projektu vadītāja Jolanta Borīte un Latvijas simtgades biroja izglītības un jauniešu projektu vadītāja Aija Tūna, lai uzklausītu darba grupas idejas, kā arī pastāstītu par iespējām un uzdevumiem svinību sagaidīšanai, par projektiem finansējuma piesaistei, kā arī par veidiem, kā motivēt jauniešus līdzdarboties simtgades sagaidīšanā.

Jolanta Borīte- Latvijas simtgades biroja reģionālo un nevalstisko organizāciju projekta vadītāja Aija Tūna (pirmā no kreisās)- Latvijas simtgades biroja izglītības un jauniešu projektu vadītāja
back to top