vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

PASĀKUMU KALENDĀRS

Gada rezultātus izvērtē novada kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība

19.03.2016 10:00

19.martā Kandavas kultūras nama mazajā zālē, lai izvērtētu aizvadītā gada darbu, pulcējās Kandavas novada kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības biedri.

Sapulci vadīja krājaizdevu sabiedrības biedrs, Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

Pārskatu par aizvadītā 2015.gada rezultātiem sniedza kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētāja Leonārija Gudakovska.

Novada kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība dibināta pirms 15 gadiem. 2001.gada 24. maijā sabiedrība saņēma Latvijas Bankas licenci kredītiestādes darbības veikšanai un 19.jūlijā tika reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā. Reālu darbību sabiedrība uzsāka 2001.gada septembrī, veicot jaunu biedru uzņemšanu un kredītu izsniegšanu. Šī gada septembrī Kandavas novada kooperatīvās krājaizdevu sabiedrībai apritēs 15 pastāvēšanas gadi un uz šo brīdi tajā ir 621 biedrs.

Novada iedzīvotāji atzinīgi novērtējuši krājaizdevu sabiedrības darbību un uzskata par vajadzīgiem tās sniegtos pakalpojumus.

L.Gudakovska klātesošos iepazīstināja ar izmaiņām politikās, kas paredz samazinātu kredītprocentu likmi aizņēmumiem, gada procentu likmes samazinājumu noguldījumiem un citas izmaiņas.

Valdes, kredītkomitejas atskaiti sniedza komitejas priekšsēdētāja Skaidrīte Šneidere.

Biedri apstiprinaja arī auditfirmas "Alianse" revīzijas un revīzijas komisijas pārskatus, kā arī budžetu un saimnieciskās darbības plānu 2015.gadam.

Sapulci vadīja krājaizdevu sabiedrības biedrs, Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis Pārskatu par aizvadītā 2015.gada rezultātiem sniedza kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētāja Leonārija Gudakovska Valdes, kredītkomitejas atskaiti sniedza komitejas priekšsēdētāja Skaidrīte Šneidere Jubilejā sveic KNKKS grāmatvedi Baibu Daņiļēviču Jubilejā sveica Vānes pagasta pārvaldes vadītāju, KNKKS biedri Dainu Priedi
back to top