ziemas-foto-majaslapai.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Pirmdiena 27.06.2022
Malvīne, Malvis

Kandavas novada vēstnesis

Apstiprināts projekts “Mūra atseguma vēsturiskā izpēte pie Kandavas bruņinieku pilskalna”01.06.2021

7_stikla_konstrukcijas_vizualizacija_page_0001.jpgKurzemes plānošanas reģions ir izvērtējis un apstiprinājis Kandavas novada domes sagatavoto un projektu konkursā “Kurzemes kultūras programma 2021” iesniegto projekta pieteikumu “Mūra atseguma vēsturiskā izpēte pie Kandavas bruņinieku pilskalna”.

Projekta mērķis ir sekmēt kultūras vērtību izzināšanu un to pieejamību sabiedrībai, veicot vēsturiskas mūra daļas kultūrvēsturisko izpēti.

Projekta ietvaros, kvalificēta arheologa uzraudzībā, tiks veikta vēsturiskās mūra daļas atrakšana aptuveni 100 m2 platībā, lai precīzāk noskaidrotu tā apmērus un novietojumu. Pēc Objekta fiziskās izpētes tiks veikta tā kultūrvēsturiskā izpēte. Projekta ietvaros paredzētie rakšanas darbi skvērā pie Bruņinieku pilskalna tiek plānoti šī gada jūnija sākumā.            

Kultūrvēsturiskās izpētes projekta plānotās kopējās izmaksas ir 2320,00 EUR, no kuriem publiskais finansējums 1500,00 EUR apmērā un Kandavas pašvaldības līdzfinansējums 820,00 EUR. Pēc projekta īstenošanas Kandavas novada pašvaldība plāno izbūvēt mūra atsegumu izgaismotā stikla konstrukcijā, lai jebkuram interesentam būtu iespēja apskatīt šo vēstures liecību.

Informāciju sagatavoja: Kandavas novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Sintija Kokina

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top