faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada taku skriešanas seriāls 3.kārta

14.09.2018 18:00

14. septembra vakarā Jaunkandavā pie Teteriņa ezera notika Kandavas novada taku skriešanas seriāla 3.kārta, kurā piedalījās 20 dalībnieki dažādās vecuma grupās. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Jauno sacensību sezonu uzsāk sporta skolas audzēkņi17.09.2018

Klāt atkal septembris un atsākas sacensības Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas un basketbola nodaļas audzēkņiem

Pirmie oficiālo rudens sacensību sezonu atsāka vieglatlēti, kas 14.septembrī piedalījās " Salaspils Rudens 2018" sezonas noslēguma sacensībās. Mūsu audzēkņiem izdevās izcīnīt trīs godalgas. Zelta medaļa lodes (3kg)  grūšanā U-16 grupā Ditai Hadaņonokai ar rezultātu 9.74metri.  Zelts arī Beātei Stivriniecei trīssoļlēkšanā U-18 grupā ar rezultātu 10.02metri. Sudrabs Robertam Vismanim lodes (3kg) grūšanā U-14 grupā ar rezultātu 9.21metri. Jāatzīmē arī Riharda Jakobovica veikums 200 metros, kur viņam 4.vieta ar rezultātu 25.9 sek. U-18 grupā. Treneri A.Gross un I.Matīss

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Riča piemiņas kauss volejbolā 201815.09.2018

Kandavas novada Cēres sporta hallē 15.septembrī norisinājās “Riča piemiņas kauss volejbolā 2018”, kurā piedalījās sešas komandas: Lauciene, "VK Paplakas Gaļsaimnieks" (Tukums), Pūre, Engure, Cēres nākotne, Cēre.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

“Mans lielākais atbalsts ir mamma!”/ intervija ar Kristapu Ķilpu/12.09.2018

Augusta sākumā noslēdzās Eiropas U18 čempionāts basketbolā, kurā pirmo reizi vēsturē sudraba medaļas izcīnīja Latvijas U18 izlase un izlasē spēlēja arī kandavnieks Kristaps Ķilps.

Kristaps visa čempionāta laikā parādīja īstu kurzemnieka neatlaidību un cīņas sparu. Jaunais sportists šā gada sākumā saņēma arī “Kandavas novada Sporta laureāts 2017” balvu nominācijā “Cerība sportā”. 

Piedāvāju interviju ar Kristapu. 

Izlasīju interviju ar Tevi “Neatkarīgajās Tukuma Ziņās”.  Tu stāstīji, ka izlasei esi gatavojies no 14 gadu vecuma un jau divpadsmit gados devies projām no vecākiem uz mācībām Ventspilī. Tā bija tevis paša izvēle, vai vecāku pamudinājums? Varbūt vectētiņa, viņš arī  ir aizrautīgs basketbolists daudzu gadu garumā?

- Jā, spēlēju izlasē jau no U- 14 laikiem. Tā bija gan mana izvēle, gan vecāku. Mans opis -Dainis Rozenfelds ir liels atbalsts un līdzjutējs, kā arī citi tuvinieki, ģimene un draugi. Ja būtu pateicis, ka negribu braukt uz Ventspili, nebūtu arī braucis .

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top