10.20. Turku - Lahti

11.40. BS Liepāja - Belgoroda

13.00. BS Rīga 03 - " Spars"

printēt

Sporta skolas U-13 basketbola komandas aizvada sekmīgas izbraukuma spēles 16.01.2018

Pagājušas nedēļas nogalē LJBL LR čempionāta ietvaros, mūsu basketbola komandas U-13 vecuma grupā aizvadīja izbraukumos. Puišu komanda devās uz Rugājiem, kur divās dienās 13.un 14.janvārī nospēlēja četras spēles.

Spēļu rezultāti: Kandavas BJSS - Kraukļa/VEF skola 40:62, Kandavas BJSS - Rugāji 36:28, Kandavas BJSS - Krāslava/Daugavpils 38:37, Kandavas BJSS - Alūksne 43:19. Bilance 3-1. Komandas sastāvs - R.Bambis, R.Neimands, R.Pūliņš, D.Tropiņš, R.Kuskovs, K.Doniņš, M.Brīvkalns, M.Rasmanis, Ģ.Zariņš, E.Karņickis. Treneris I.Bambis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Sporta skolas vieglatlēti izcīna trīs medaļas sacensībās Igaunijā15.01.2018

Aizvadītās nedēļas nogale bija ražīga Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētiem.

12.janvārī  starptautiskajās sacensībās Igaunijas pilsētā Valgā tika izcīnītas trīs medaļas U-18 vecuma grupas meitenēm.

Sudraba medaļa Agnesei Besikirskai 60metru distancē ar rezultātu 8,36 sekundes, sudrabs arī Beātei Stivriniecei tāllēkšanā ar rezultātu 4,62m, bronzas medaļa Ievai Annijai Stepiņai lodes( 3 kg) grūšanā ar rezultātu 11,54 m.

Pārējie rezultāti: Loretai Štofertei 6.vieta 60metros ar rezultātu 8,74 sekundes. Treneris I.Matīss.

13.janvarī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Sportland kausu  1.posma sacensības vieglatlētikā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

14. janvāris Kandava/COMPOR pret LU/BS Rīga

14.01.2018 kur : Rīgas Hanzas vidusskola

Lieliska aizsardzība atnes pārliecinošu uzvaru!

14.janvārī Rīgas Hanzas vidusskolā mērojāmies spēkiem ar LU/BS Rīga, kurai līdz šim bija 3 uzvaras, 5 zaudējumi, tomēr sniegums ļoti atzīstams, un solījās ļoti grūts mačs.

Bažas par grūtu spēli apstiprinājās pirmajā ceturtdaļā, jo nekādi nespējām iekarot pretinieku grozu, kamēr pretiniekiem spēle vedās un samērā ātri ieguva 10 punktu pārsvaru 14:4, pašas ceturtdaļas beigas nedaudz veiksmīgākas mums, tomēr vienalga ļoti vāja ceturtdaļa - 9:17. Otrās ceturtdaļas sākumā atkal nonācām iedzinējos ar 10 punktiem 11:21, tomēr tad notika spēles lūzums, 11 punktu izrāviens un +1 jau mums! Arī turpmākie notikumi otrajās desmit minūtēs bija veiksmīgāki mums un puslaika pārtraukumā dodamies ar 37:32 pārsvaru. Otrā ceturtdaļa uzvarēta ar 28:15.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Kandavas novada kausa izcīņa florbolā 1. posms12.01.2018

Kandavas novada kausa izcīņas florbolā 1. posms notiks 26.janvārī Cēres sporta hallē plkst. 19:00.

Komandu sastāvu pieteikumi jāiesūta līdz turnīra pirmajām spēlēm Līgai Rozei:

•  e-pasts: ligaroze@inbox.lv
  • kontakttālrunis: 26239843, vai jāiesniedz līdz 1. posma spēļu sākumam.

Blakus sacensības: Riču račs, zolīte un šautriņmešana

Nolikums Kandavas novada kausa izcīņā florbolā šeit

printēt

Konkurss " Kandavas novada Sporta laureāts 2017"

23.02.2018 20:00 kur : Kandavas kultūras nams

2018.gada 23.februārī plkst. 20:00 Kandavas kultūras namā notiks pasākums “Kandavas novada Sporta laureāts 2017”.

Konkurss tiek rīkots ar mērķi apzināt un godināt personas par sasniegtajiem panākumiem sportā vai sporta nozares attīstībā, sveicot sportistus, sporta komandas, kā arī citas personas, kas atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību mūsu novadā.

Konkursu organizē Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde. Konkursantus varat pieteikt sekojošās nominācijās:

Gada sportists; Gada sportiste; Cerība sportā; Labākā komanda; Labākais treneris; Sporta atbalstītājs; Labākais sportists tehniskajos sporta veidos; Mūža ieguldījums sportā; Entuziasts sportā.