faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ir sācies Kandavas novada atklātais čempionāts futbolā 2018!10.07.2018

Pirmie spēļu rezultāti:

  • Pirmo spēli aizvadīja Engures un Pūres futbolisti, kuru spēle noslēdzās ar nešķirtu. Rezultāts 5:5
  • Otrajā spēlē par uzvaru cīnījās Universālie  sportisti pret Kandava nereāls komandu arī šī spēle noslēdzās ar neizšķirtu. Rezultāts 1:1
  • Trešajā spēlē savu pirmo uzvaru čempionātā izcīnīja Zaļais serviss komanda, kura ar rezultātu 1:0 uzvarēja Šķēdes komandu!

Nākamās spēles:

10.jūlijā Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā

19:00 Universālie sportisti pret Engure

20:15 Mustene pret Z/S "Arvo"


13.jūlijā Pūres sporta laukumā

19:30 Pūre pret Zaļais serviss

13.jūlijā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā

20:00 Mustene pret Kandava nereāls

printēt

Pārbaudes spēle basketbolā Latvijas Nacionālā izlase - Gruzijas Nacionālā izlase U-20 vīrieši

07.07.2018 16:00 kur : Kandavas sporta halle

Aicinām līdzjutējus atbalstīt Latvijas Nacionālo izlasi pārbaudes spēlē basketbolā, kas notiks Kandavas Sporta hallē 7.jūlijā plkst. 16:00!

Velobrauciens uz Kalnmuižas pili04.07.2018

Jau sesto gadu Sporta klubs „Kandava”, ar Kandavas novada domes atbalstu, organizē velobraucienus ar galamērķi kādā novada apskates objektā.  Šoreiz devāmies uz Kalnmuižu. 

Uz starta pieteicās 58 braucēji, bet acīmredzot sliktie laika apstākļi, daudzus nobiedēja, jo braucienā, kura maršruts bija 30 km,  piedalījās 24 dalībnieki.  Kā ierasts, brauciena priekšgalā bija gids Kārlis Mamajs, Kandavas novada ceļus vislabāk pārzinošais, bet kolonnu noslēdza Artūrs Jansons- viss jākontrolē un jāpalīdz atpalikušajiem, ceļā devās arī tehniskās palīdzības auto.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Ar jaunu personisko rekordu Ieva Annija Stepiņa izcīna pārliecinošu uzvaru Talsu novada domes balvu izcīņā29.06.2018

Ar teicamu rezultātu un jaunu personisko rekordu šķēpa mešanā, mūsu skolas audzēkne Ieva Annija Stepiņa uzvarēja  Talsu novada domes balvu izcīņā šķēpa mešanā, kas notika 28.jūnijā jaunatklātajā Talsu stadionā.

Tieši U-18 grupā jaunietēm uz šīm sacensībām bija pieteikušās gandrīz visas labākās šīs grupas šķēpa metējas, ieskaitot LR čempionāta zelta medaļas ieguvēju Nikolu Ozolu ( Ogre) un bronzas godalgas ieguvēju Kristu Sprūdi (Liepāja). Jau ar pirmo metienu Ieva uzrādīja labāko rezultātu. Neskatoties uz mikro traumu, kas traucē pilnvērtīgi izpildīt metienus, Ieva ar katru mēģinājumu uzlaboja savu rezultātu, iegūstot pārliecību pār savām spējām un divos mēģinājumos 500g smagais  šķēps tika raidīts tālāk par 47m, labākajā mēģinājumā pat 47.90m tālu, atstājot N.Ozolu otrajā vietā ( 43.00m).  Ar šādu rezultātu pirms nedēļas LR čempionātā Ieva būtu izcīnījusi pārliecinošu zelta medaļu un ceļazīmi uz Eiropas U-18 čempionātu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Noslēgušās Baltijas čempionāta un Pasaules ranga velo-orientēšanās sacensības

08.06.2018 - 10.06.2018

Iepazīst velo-orientēšanos 

No 8. līdz 10. jūnijam Kandavā un Tukumā notika Baltijas čempionāta un Pasaules ranga (WRE) velo-orientēšanās sacensības „Latvijas MTBO daudzdienas/Baltijas čempionāts 2018”. Piedalījās vairāk nekā 160 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lielbritānijas. Sacensības rīkoja sabiedriskā labuma organizācijas biedrības “SK Boule” un „SAA Magnēts” sadarbībā ar Kandavas un Tukuma novada pašvaldībām.

Sacensību pirmajā dienā norisinājās sprinta sacensības Kandavas centrālajā daļā ar izcilu apvidus daudzveidību, kas no sportistiem prasīja teicamu orientēšanās prasmju un velobraukšanas iemaņu apvienojumu. Šajā dienā tika noskaidroti arī Latvijas čempioni sprinta distancēs. Laureātu apbalvošanā piedalījās novada domes priekšsēdētāja Inga Priede.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Ievai Annijai Stepiņai pietrūkst 27 cm, lai kvalificētos Eiropas čempionātam vieglatlētikā25.06.2018

Tikai 27 centimetri pietrūka Ievai Annijai Stepiņai, lai kvalificētos Eiropas čempionātam šķēpa mešanā U-18 grupā. Sezonas atbildīgākajās sacensībās - LR čempionātā U-18 ( 2001./2002.dz.g.)  vecuma grupai, izšķīrās divas ceļazīmes uz Eiropas U-18 čempionātu vieglatlētikā, kur par vienu no  vakancēm šķēpa mešanā cīnījās arī mūsu Ieva Annija Stepiņa. 

Līdz čempionātam normatīvu šķēpa mešanā ( 45m) jau bija izpildījušas sešas sportistes, tai skaitā arī Ieva. Jau pirmajā mēģinājumā šim sešiniekam piepulcējās vēl viena dalībniece, kurai padevās 45.54 m tāls raidījums, tātad jau 7 pretendentes. Diemžēl šajā saspringtajā cīņā Ievai pietrūka vien nieka 27cm , lai kvalificētos Eiropas čempionātam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Latvijas Sporta veterānu (LSVS) 55. sporta spēles21.06.2018

No 15. līdz 24. jūnijam norisinās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 55. sporta spēļu finālsacensības 24 vasaras sporta veidos.

Kandavas veterānu basketbola komanda K35+ grupā pirmajā spēlē ar rezultātu 21:16 gūst uzvaru pār Rīgas komandu.

Otrajā spēlē zaudējums Iecavas komandai ar rezultātu 23:30.

Kandavas veterānu komanda cīnīsies par 3.vietu pret Jelgavas komandu!

21. jūnijā Jelgavā norisinājās finālsacensības vieglatlētikā, kurās startēs divi pārstāvji no Kandavas novada- Vairis Mārtiņsons un Ivars Kreceris, kuri ieguva godalgotas vietas. Vairis Mārtiņsons 100 m sprintā ieguva 3.vietu un tāllekšanā 2.vietu, turklāt Ivars Kreceris ieguva 3.vietu šķēpa mešanā. Lepojamies!

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top