kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

Sports Kandavas novadā04.02.2020

Kandavas novads ir bagāts ar senām sporta tradīcijām. Vispopulārākais visos laikos ir bijis basketbols. Šobrīd basketbols atdzimis augstākajā līmenī un mūsu basketbolisti startē LBL2 divīzijā, kā arī turpina spēlēt Rietumu līgas čempionātā. Daudzas komandas ar lielu azartu ik gadus spēlē Kandavas novada čempionātā. Tradicionāli tiek rīkotas arī vieglatlētikas sacensības, tostarp Jāņa Lūša kauss. Netiek aizmirsti arī citi sporta veidi – volejbols, novuss, šautriņu mešana, orientēšanās, galda spēles un tehniskie sporta veidi – kartings un motosports, kas lepojas ar senām tradīcijām.

 - Sporta halles

-Kandavas sporta halle – celta 2005.gadā 

-Cēres sporta halle – celta 2007. gadā 

- Sporta zāles

- Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas sporta zāle

- Kandavas Reģionālās vidusskolas sporta zāle

- Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta zāle

 -Sporta stadioni

- Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadions

Celtniecība aizsākās 1956.g. 1959.g.stadionā notika pirmās sacensības. Tehnikuma pārziņā tas ir kopš 1960.g. Stadionā ir atklāts peldbaseins ar lēkšanas torni, futbola laukums, vairāki basketbola laukumi, tenisa korti. Netālu atrodas arī auto poligons. Stadionā vairākus gadus trenējās hokeja komandas “Dinamo” un Latvijas izlases hokejisti un bobslejisti. Katru gadu šeit notiek dažādas sporta spēles. Patreiz norit stadiona rekonstrukcijas darbi. Ikdienā stadions ir atvērts ikvienam apmeklētājam. Komplekss atrodas blakus Teteriņu ezeram.

  • Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions
  • Kandavas Reģionālās vidusskolas stadions
  • Zantes pagasta stadions
  • Cēres  pagasta stadions

 - Hokeja laukumi

- Kandavas hokeja laukums

- Matkules hokeja laukums

 -Kandavas kartodroms 

Kandavas kartodroms ir kartingu trase, kas atrodas Kandavas pilsētā. Trase uzbūvēta 1972.g. 1987.g.tika atjaunots asfaltbetona segums. 2008.g.trase tika pilnībā renovēta, pārveidota tās konfigurācija un uzbūvēta atbilstoši starptautiskiem standartiem. Rekonstrukcijas projekta autors ir Hermans Tilke un viņa birojs TilkeGmbH, kurš ir izstrādājis vairāku Formula 1 trašu projektus.

-Motoparks «Kandava»  

Mototrasi veidojis spāņu motokrosa trašu profesionāls dizaineris sadarbībā ar divkārtējo Latvijas čempionu MX1 klasē Mārtiņu Aleksandroviču. Trasi atklāja 2010.g. Trase paredzēta motokrosa profesionāļiem un amatieriem visa gada garumā.

 - Sporta un atpūtas centrs „BD”

Aerobikas zāle, trenažieru zāle, sauna un duša.

 - Populārākie sporta veidi novadā: basketbols, volejbols, vieglatlētika, kartings

 

 


 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top