faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Cēres pamatskola

Cēre, Cēres pagasts, Kandavas novads, Latvija, LV-3122
(+371) 63154995
57.108143 22.867558

Skolas vadība

Skolas direktore: Juta Reinsone, tel.:63154995, 29284829

Direktores vietniece mācību darbā: Gunta Ernestsone, tel.: 28279836

Cēres pamatskolas nolikums

Cēres pamatskola piedāvā:

* Pamatizglītības programmu ( kods 21011111),

* Piecgadīgo un sešgadīgo bērnu obligātā pirmsskolas izglītības programmu (kods 00011111).

Skolā darbojas mākslas, teātra, čaklo roku, pirmās palīdzības, volejbola, basketbola, floristikas un novadpētniecības interešu un izglītības pulciņi.

Skolas vēsture

Pirmā skola Cēres pagastā minēta 1840. gadā. Skolotāji bijuši pagasta skrīveri. Pirmais skolas nams celts 1860. No 1921. gada skola pārcelta uz Cēres muižu, kura pārbūvēta 1940. gadā.

Visus šos gadus skola ir Cēres pagasta kultūras un izglītības centrs. Skolas absolventi turpina tālākizglītību tuvējās vidusskolās un Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikumā.

2007. gads ir skolas veiksmes gads, jo 1. septembrī svinīgi atklāja jauno sporta zāli un novembrī tika pabeigta skolas siltināšana (nomainīti logi, durvis, ievilkta centrālā apkure).

Mūsu skolas prioritāte ir sadarbībā ar vecākiem rūpēties par katra skolēna labsajūtu un individuālo izaugsmi.

Sakarā ar sporta zāles atklāšanu varam piedāvāt interesentiem iespējas organizēt sporta nometnes vasarā.

Izlaidums 2017

09.06.2017 19:00 - 20:30 Cēres pamatskola

Trīs lietas, kas jāvēl sev un citiem:

VESELĪBA, PRIEKS UN DRAUGI.

Trīs lietas, kas katram jāvalda sevī:

RAKSTURS, MĒLE, UZVEDĪBA.

Trīs lietas, kas katram jāattīsta sevī:

LABESTĪBA, DROSME, CILVĒKMĪLESTĪBA.

Trīs lietas, no kurām jāvairās:

NEŽĒLĪBA, AUGSTPRĀTĪBA, NEPATEICĪBA.

Lietas cilvēku nedara laimīgu. Laimi nes atgriešanās mājās un pretimnākšana, ieklausīšanās un sirds atsaukšanās. Paldies par glāstiem un maigumu, par rūpēm un gādību paldies par padomu un  siltiem vakariem. Paldies vecākiem un vecvecākiem, kuri mūs atbalstīja un ticēja mūsu spēkiem visus šos gadus. Jūs, mūsu vismīļākie, paldies par rudzu maizi galdā, paldies par spēka un izturības paraugstundām.

Vai vari pateikt, ko jūt asns, kas cauri lielceļa asfaltam izlauzies pret sauli?! Zināšanas cilvēku nedara saprātīgu. Gudrība nāk caur skolotāju, kas to spēj nodot saviem skolniekiem. Sakām lielu paldies skolotājiem, kuri dalījās savā gudrībā, neļāva padoties, uzmundrināja un centās savu mācāmo priekšmetu mūsu prātos atslēgt ar brīnum atslēdziņu- pacietību. Tās mācībstundas mums  būs spēka maize, avots un parole, lai prāts valdītu pār emocijām. Paldies!

Vai vari pateikt, ko domā bite, kas, laizdamās no zieda uz ziedu, pacietīgi meklē nektāru?! Vara cilvēku nedara varošu. Cilvēkmīlestība rodama nesavtīgā un rāmā rīcībā, kas nes labumu līdzcilvēkiem. Gribam lielu paldies pateikt par siltām, sakoptām telpām, par agriem rītiem un vēliem novakariem, lai mēs justos tik labi kā mājās. Pateicamies tehniskajiem darbiniekiem!

Tā kā skola uz Latvijas simtgadi stādīja rožu dārzu, mēs uzdāvinājām krūmrožu stādus. Lai ilgus gadus uz pumpuriem mirgo rasas lāses un pumpuri skolai nes tikai priecīgus un laimīgus mirkļus, un asos ērkšķus nevar just un daudzos, daudzos  pirmajos septembros, lai rozes sagaida bērnus.

Dziedājām "Veltījums skolai" un ''Kur dzīvo laime". 

Liels paldies par skaisti dekorēto zāli un izlaiduma torti 8. klasei!

Ar saules gaismu plaukstās un ābeļziediem dvēselē 

 Es dienu iestādīšu un došu pasaulē

 Vien tikai balti balto, vien tikai saulaino 

 No gaismas un no ziediem, no laimes veidoto. 

 Lai nesarūsē diena, lai nenosirmo laiks 

 Lai piedzied putni sirdi un mīlestība zied. 

 Es iešu savā dienā un atmetīšu sūro 

 Ar baltiem ābeļziediem ir vieglāk dzīvē iet...   

2017. gada absolventi: Annija, Helēna, Sabīne, Mairita, Vallija, Edgars, Dāgs


printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Pateicības diena

31.05.2017 11:00 - 12:00 Cēres pamatskola

31.maijā Cēres pamatskolas labākie skolēni un viņu vecāki tika aicināti uz Pateicības dienu. Godināja aktīvākos skolēnus, kas mācību olimpiādēs, sportā un dažādos interešu izglītības pasākumos saņēmuši godalgotas vietas. Un tādu mums ir daudz: Sandija Oga, Alisa Strautiņa, Jānis Tīrums, Biruta Grīnberga, Sendija Vorkale, Jurita Meļņika, Mārtiņš Gatis Araks, Kristers Miezis, Viktorija Anita Meļņika, Ralfs Konovs (6.klase), Emīls Lagzdiņš, Samanta Šulca, Oskars Granapskis, Otto Fedukovičs, Annija Jēce, Dāgs Lazdāns, Valija Araka.  Direktore bija sarūpējusi naudas balvas, diplomus un cienastu. 

Nelielu koncertu sniedza Samanta, Sindija, Viktorija, Sendija, Mairita, Laura, Jurita, Sanija, kuras sagatavoja skolotāja Drosmiņa.

 Paldies par centību skolēniem! Paldies par atbalstu vecākiem! 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Erasmus materiālu izstāde

29.05.2017 - 31.05.2017 Cēres pamatskola

Maija pēdējā nedēļā apskatei un vērtēšanai tika izlikti visi Erasmus+ projekta "Mana tautība ir cilvēks" laikā sagatavotie materiāli.

Esam labi pastrādājuši!!! Paldies dalībniekiem!!!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Liecību izsniegšana

31.05.2017 Cēres pamatskola

Pēdējā skolas diena ir klāt! 31. maijā par tradīciju jau kļuvusi kopēja liecību izsniegšana skolas zālē. Tika apbalvoti labākie skolēni no katras klases. 1.klasē - Sandija Oga, 2.klasē - Alisa Strautiņa, 3.klasē - Jānis Tīrums, 4. klasē - Artūrs Jēcis, 5. klasē - Adrija Zorge, 6. klasē - Samanta Bētiņa, 7. klasē - Samanta Šulca, 8. klasē - Lelde Kurpniece, 9. klasē - Helēna Pētersone un ar visaugstāko vidējo atzīmi 9,13 Annija Jēce. Vidējās atzīmes kāpums - Juritai Meļņikai un Viktorijai Anitai Meļņikai. Nevienu dienu skolu nekavēja Romāns Kursītis. 

Direktore novēlēja visiem jauku, piedzīvojumiem pilnu vasaru, labi atpūsties un neaizmirst palasīt arī kādu grāmatu. Lai saulaina un silta vasara!!!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Erasmus projekta noslēgums

31.05.2017 Cēres pamatskola

31. maijā Cēres pamatskolā norisinājās Erasmus+ KA2 stratēģiskais skolu sadarbības partnerību projekta MY NATIONALITY IS HUMAN (līguma Nr. 2015-1-BG01-KA219-014174_6) noslēguma pasākums.

Noskatījāmies prezentācijas par paveikto darbu. Skolēni, kas piedalījās mācību aktivitātēs Rumānijā un Bulgārijā, pastāstīja par redzēto un piedzīvoto.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Vieglatlētikas sacensības

30.05.2017 09:00 - 11:00 Cēres pamatskola

30.maijā visi Cēres pamatskolas skolēni piedalījās vieglatlētikas sacensībās. Skolotājs Aivars sagatavoja disciplīnas - skriešanā, tāllekšanā, bumbiņas mešanā, lodes grūšanā, stafetēs. Pārējie skolotāji tiesāja. 

Pavisam tika izsniegti 59 diplomi. Malači! Vasarā turpinām trenēties!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Izlaidums pirmsskolā

26.05.2017 09:30 - 11:00 Cēres pamatskola

26. maijā pirmsskolas septiņi sešgadnieki saņēma apliecinājumus par pirmsskolas beigšanu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Rozes Latvijai

19.05.2017 13:00 - 14:00 Cēres pamatskola

Leģenda vēsta, ka šo ziedu radījusi dieviete flora. Ilgu laiku roze bijusi tikai balts zieds bez smaržas, bet dieviete nejauši uzkāpusi ar kailu pēdu uz asajiem rozes ērkšķiem un savainojusies. Daži pilieni dievišķo asiņu uzpilējuši rozei un tās zieds kļuvis sārts un sācis smaržot. Roze musulmaņiem ir dieva dāvana. Indijā - visdārgākā, kurš atnesa valdniekam rozi, tas varēja prasīt ko vēlas. Persijā roze bija ziedu karaliene. Rožu kolekcionēšanu sāka Napoleona sieva Žozefīne, viņai bija pirmais rozārijs. Roze ASV, Anglijā un Irānā ir nacionālais zieds. Bulgārijā ražo rožu eļļu. Mūsdienās pavisam ir vairāk kā 10 tūkstoši rožu šķirnes. Daudz dziesmu un dzejoļu ir veltīti mīlestībai un rozei.

Mūsu projekts "Mana roze Latvijai" ir noslēdzies veiksmīgi. Mēs esam parādījuši savu mīlestību Latvijai un dzimtajai vietai. Mūsu rožu dobē iedēstītas 10 šķirnes, pavisam 160 rozes.

Liels paldies visiem atbalstītājiem, absolventiem, skolēniem un viņu vecākiem! 

Paldies Celmu ģimenei par rožu dobes mēslojumu!!!

Īpašs paldies Makrecku ģimenei par paveikto darbu!!!

Paldies zēniem un skolotājam Orstem par dobes rakšanu!

                                                                            Direktore Juta Reinsone

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Māmiņdiena

12.05.2017 10:30 - 11:20 Cēres pamatskola

12.maijā sveicām savas mīļās māmiņas, vecmāmiņas Mātes dienā!

Koncertā uzstājās pirmsskolas bērni, 7.klase ar dzejas montāžu, "Talantu fabrika", "Mazie talantiņi", skolotāja Evita. Dejoja deju pulciņa dalībnieki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Pēdējais zvans

12.05.2017 08:45 - 09:40 Cēres pamatskola

12.maijā Cēres pamatskolā noskanēja 9.klases pēdējais zvans. Septiņi devītie delveri tika ievesti pirmās klases pavadībā zālē, pasākumu vadīja 8.klase.

Šogad 8. klase bija izdomājusi kaut ko jaunu un nebijušu. Meitenes sēja kakla saites, lai uzzinātu, kura būs labākā savam vīram. Bet zēni dejoja valsi ar vislabākajām skolotājām.

Katrai klasei bija jāsveic noteikts devītais, kuru viņi izlozēja. Katra klase sacerēja dzejoli par šo devīto. Klases lieliski tika galā un mēs varējām dzirdēt skaistus un interesantus dzejoļus un novēlējumus.

Nobeigumā devām vārdu 9. klasei, kura pateica paldies visiem skolotājiem, kā arī mums. Pēc emocijām varēja noprast, ka 9. klasei pasākums patika.

Viss beidzās ar skaistām fotogrāfijām un mīļiem novēlējumiem. Prieks par padarīto!

                                                                                                8.klase

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

6. tikšanās Bulgārijā Pamporovo

02.05.2017 - 06.05.2017 Cēres pamatskola

No 2017. gada 2. līdz 6. maijam Cēres pamatskolas pārstāvji, trīs skolotājas – Ilona Lazdāne, Gunta Ernestsone un Anna Elizabete Griķe, kā arī trīs skolnieces – Lelde Kurpniece, Samanta Šulca un Andžela Caune, piedalījās Erasmus+ projekta “Mana tautība ir cilvēks” pēdējā starptautiskajā tikšanās. Iesākts 2015. gada septembrī, projekts apvienoja komandas no Itālijas, Grieķijas, Rumānijas, Bulgārijas un Latvijas. Koordinātoru valsts – Bulgārija – bija arī šīs pēdējās, 6. tikšanās reizes, organizatori.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (52)

LATVIJAS REPUBLIKAS NEATKARĪBAS ATJAUNOŠANAS DIENAS SVINĪBAS CĒRĒ

04.05.2017 10:00 Cēres pamatskola, Cēres estrāde

10.00

„Mēs Latvijai”

Koncertā piedalās Cēres sieviešu vokālais ansamblis

Cēres pamatskolā

10.40

„No mazām domām izaug lieli darbi”

Pupu stādīšana

pie Cēres pagasta pārvaldes

11.00

„Baltā galdauta svētki”

Kopā būšana, sarunas un cienāšanās (aicinājums līdzi nest cienastu)

Cēres estrādē

printēt Lasīt visu ziņu

"Lieldieniņa braukšus brauca..."

16.04.2017 12:00 Cēres pamatskola

Pasākums notiks pie Cēres pamatskolas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

13.04.2017.

13.04.2017 09:00 - 11:30 Cēres pamatskola

Ceturtdienā, projekta nedēļas pēdējā dienā, vispirms katra klase izlika izstādē savas krāsotās olas Lieldienām.

Sekoja vēl pēdējie mēģinājumi Popielai, kura šogad veltīta latviešu dziesmām. Katra klase bija sagatavojusi priekšnesumu, bija arī daži individuālie priekšnesumi.

Un Popiela varēja sākties. Popielu atklāja skolotāju Evitas, Evijas un Aivara priekšnesums no "Čikāgas piecīšu" repertuāra.

Pasākumu vadīja Raimonds Pauls, Alla Pugačova, Tīna Tērnere un Evita Zālīte.

Žūrijā - direktore, skolotāja Biruta un skolas darbinieces Agnija un Gunita.

Visas klases saņēma diplomus, kas novērtēja viņu sasniegumus. Visas klases bija centušās.

Paldies pasākuma organizētājiem - skolas domei!!!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

12.04.2017.

12.04.2017 08:30 - 11:30 Cēres pamatskola

Trešdiena, 12.04. - Profesiju diena!

Ar savu nodarbošanos iepazīstināja mūsu skolas absolventi  un novada uzņēmēji: Marita Strautiņa, Sanita Bukovska, Aivars Jēcis, Signe Ezeriņa un Aleksandrs Voronovs. 

Uzzinājām, kas jāpaveic un kā jāizskatās veikala vadītājai, ko dara friziere, kas jāprot karavīram, ko dara lauku tūrisma uzņēmēja, ar ko strādā lauksaimniecībā.

Ļoti saistoši un informējoši! Paldies viesiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

11.04.2017.

11.04.2017 09:00 - 12:00 Cēres pamatskola

Otrdien, 11. aprīlī, vispirms 6.-9.klasei bija tikšanās ar Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas pārstāvjiem, kas pastāstīja par savu skolu un tās iespējām tālākizglītībā.

Pēc tam "Ugunsdrošības diena" - prasme evakuēties bīstamos apstākļos, tikšanās ar ugunsdzēsēju un prasmes rīkoties ar ugunsdzēšamo aparātu apguve. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Talka 10.04.

10.04.2017 08:30 - 11:30 Cēres pamatskola

Pirmdien, projekta nedēļas ietvaros, notika sporta laukuma un rožu dobes izveides talka.

Paldies visiem - lieliem un maziem, kas piedalījās un strādāja no visas sirds!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Rīgas Valsts tehnikums

07.04.2017 09:10 - 10:00 Cēres pamatskola

7. aprīlī skolā viesojās mūsu skolas absolvente Krista Celma, kas iepazīstināja ar savu tagadējo skolu - Rīgas Valsts tehnikumu un konkrētāk ar Laidzes teritoriālo struktūrvienību. Raisījās spraiga diskusija un skolēniem radās daudz jautājumu, uz kuriem Krista cītīgi atbildēja. 

Paldies Kristai!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Cēres pamatskolas delegācija viesojas Rumānijā projekta "Erasmus " ietvaros

26.03.2017 - 01.04.2017 Cēres pamatskola

Erasmus+ projekta “Mana tautība ir cilvēks” piektā starptautiskā tikšanās norisinājās Rumānijā Iasi apgabala Deleni pilsētā no 26. marta līdz 1. aprīlim. Tikšanās tēma - “Pasaules reliģijas”.

No Cēres pamatskolas uz Rumāniju devās Mārcis Gūtšmits, Otto Fedukovičs, Kristers Kašlajs un skolotājas Evita Bērziņa, Ilona Lazdāne.

Svētdiena, 26. marts, pagāja ceļā. Rumānijā jau ziedēja ķirši, plūmes, forsītijas, narcises.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (48)

Cēres cālis

24.03.2017 12:00 - 13:25 Cēres pamatskola

24. martā Cēres skolā skanēja dziesmas. Bija salidojuši mazie cāļi. Cēres cāļus sveikt bija ieradušies Zemītes mazie cāļi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Jauno dziedātāju koncerts "Cēres cālis - 2017"

24.03.2017 12:00 Cēres pamatskola

Pasākumā piedalās Zemītes pirmsskolas vecuma bērnu deju un rotaļu pulciņš.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Vānes amatierteātra izrāde "Egle un Rīta vējš"

03.03.2017 19:30 Cēres pamatskola

Pēc A. Grīnieces lugas motīviem

Ieeja:EUR 1.50

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Kino "SVINGERI"

17.02.2017 18:00 Cēres pamatskola

«Latvijā ir sekss!» Ar šādu skaļu teikumu sevi piesaka ilgi gaidītās un daudz apspriestās pašmāju pikantās komēdijas «Svingeri» veidotāju komanda. No februāra filma ieziet ārpus tradicionālajiem kinoteātriem, lai dotos pie skatītājiem visā Latvijā reģionu tautas namos un kultūras namos.

SVINGERI ir viegla komēdija par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta, vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona. SVINGERI ir: Sievietes, kuras nebaidās gribēt mīlestību, seksu un laimīgu dzīvi. Vīrieši, kuri mīl, nodarbojas ar seksu un bauda dzīvi. Iekāre, kaisle, kas mijas ar bailēm palikt vienam un ilgām pēc kāda cita dzīves. Nejauši sastapts svinga partneris vai svešinieks uz kaimiņu balkona. Galvenie varoņi filmā ir tēli, kurus vieno vēlme pēc flirta, asuma, riska.

Tas ir izaicinājums nākt un pasmieties pašiem par sevi!

Režisors – Andrejs Ēķis, producenti Kristians Alhimionoks un Zanda Seņkova Lomās: Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Jānis Jubalts, Elīna Vāne, Ģirts Ķesteris, Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs Filmu kompānija: Platforma Filma, Cinevilla Studio

Vecuma ierobežojums 16+

Ieeja: EUR 3.-

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Valentīndiena

14.02.2017 12:10 - 13:30 Cēres pamatskola

Kā jau katru  gadu, arī šogad skolā norisinājās Valentīndienas pasākums. Otro gadu pēc kārtas pasākumu apņēmās vadīt 8. klases skolēni. Šogad pasākums bija 5-9 klasei. Skolēniem bija iespēja piedalīties dažādās spēlēs, aktivitātēs un izklaidēs. Pēc tradīcijām tika nobalsots un apbalvots skolas Misters un Miss. Šogad titulu skolas Misters ieguva Aivars no 8.klases, bet skolas Miss - Sindija no 7.klases. Tika noskaidroti skolas stiprākie zēni: pierādot savu spēku, turot meitenes uz rokām.  Tie ir Otto, Edgars, Emīls un Krišjānis.  Pasākums visiem patika, visi ar prieku piedalījās un ieguva jaunas patīkamas emocijas. Par pasākumu tika dzirdētas daudz labas atsauksmes, tāpēc ar vislielāko prieku apņemamies nākošgad sarīkot vēl labāku.

8.klase

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Tautasdziesmu dziedāšanas festivāls

25.01.2017 11:00 - 13:00 Cēres pamatskola

Kandavas novada skolēnu tautasdziesmu dziedāšanas festivāls 25. janvārī notika Cēres pamatskolā.
Tajos piedalījās dziedātāji no Kandavas internātvidusskolas, Zantes pamatskolas, Vānes un Cēres pamatskolām.
Pasākumā katrs solists dziedāja vienu tautasdziesmu. A capella dziedāšana ir samērā sarežģīta, jo jāprot dziedāt bez instrumenta pavadījuma. Visi solisti veiksmīgi tika galā ar šo uzdevumu.
Svētkus atklāja skolas direktore Juta Reinsone un skolotāja Evita Bērziņa, nodziedot divas tautasdziesmas.
Mūzikas skolotājas par labākajiem dziedātājiem atzina mazo Rūdolfu no Zantes pamatskolas un mūsu Adriju Zorgi. Vienīgā dziedātāja vidusskolu grupā bija Lakija no internātvidusskolas.
Pēc koncerta ciemiņus cienāja ar meiteņu un skolotājas Evijas ceptajām maizītēm un tēju. Vēlāk tika dejotas latviešu tautas rotaļdejas.
Paldies visiem dalībniekiem un mūzikas skolotājām - Sandrai,Intai, Anetei, Drosmiņai un izglītības pārvaldes metodiķei Zigitai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Kandavas novada domes vadība aicina pagastu iedzīvotājus uz iedzīvotāju sapulcēm

10.01.2017 - 18.01.2017 Matkules kultūras nams, Valdeķu kultūras nams, Vānes kultūras nams, Zantes kultūras nams, Zemītes tautas nams, Cēres pamatskola
Kandavas novada ģērbonis

Kandavas novada ģerbonis

No š.g. 10. līdz 18.janvārim Kandavas novada domes vadība aicina pagastu iedzīvotājus uz iedzīvotāju sapulcēm, lai atskatītos uz aizgājušā gada paveiktajiem un informētu par šī gada plānotajiem darbiem, kā arī uzklausītu iedzīvotāju priekšlikumus.

Sapulcē piedalīsies domes vadība, pagastu pārvaldnieki, SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” un Pašvaldības policijas pārstāvji.
10.janvārī plkst. 15:00 Cēres pagasta iedzīvotāju sapulce- Cēres pamatskolā
11.janvārī plkst. 16:00 Zantes pagasta iedzīvotāju sapulce- Zantes kultūras namā
13.janvārī plkst. 15:00 Matkules pagasta iedzīvotāju sapulce- Matkules kultūras namā
16.janvārī plkst. 17:00 Zemītes pagasta iedzīvotāju sapulce- Zemītes tautas namā
17.janvārī plkst. 16:00 Vānes pagasta iedzīvotāju sapulce- Vānes kultūras namā
18.janvārī plkst. 16:00 Kandavas pagasta iedzīvotāju sapulce- Valdeķu kultūras namā

printēt Lasīt visu ziņu

Iepazīsti Bulduru Dārzkopības vidusskolu

13.01.2017 11:00 - 11:40 Cēres pamatskola

13. janvārī skolas absolvente Renāte Lazdāne iepazīstināja 5.-9. klašu skolēnus ar Bulduru Dārzkopības vidusskolu un tur apgūstamajām profesijām. 

Arī turpmāk aicināsim skolas absolventus dalīties ar pieredzi mācoties tālāk.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Ziemassvētku pasākums "Klāt Ziemassvētki..."

22.12.2016 18:00 Cēres pamatskola

Ziemassvētki 2016

21.12.2016 16:00 - 23:00 Cēres pamatskola

21. decembrī svinīgi tika sveikti Ziemassvētki Cēres skolā.

Pirms pasākuma skolēni, skolotāji un skolas darbinieki tikās jau par tradīciju kļuvušās, kopējās svētku vakariņās, kur mielastu no vecāku gādātiem produktiem bija sagatavojušas skolas darbinieces.

Pasākumā skolas pulciņš "Teātra dīva" bija sagatavojis izrādi "Brīvdienās uz Ziemeļpolu", dejoja un dziedāja gandrīz visi skolēni. Paldies skolotājām Jolantai, Evitai un Drosmiņai!

Noslēgumā kā katru gadu direktore sveica visus labiniekus mācībās. Visaugstākā vidējā balle bija Annijai Jēcei (9.03). 

Tālāk sekoja "'dzīvās mūzikas'' balle, ko spēlēja Ainārs Oliņš. Dejotāju bija pilna zāle!

Priecīgus svētkus visiem!!!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (42)

Pirmsskolas Ziemassvētku eglīte

20.12.2016 10:00 - 11:00 Cēres pamatskola

20. decembrī svētkus svinēja un Ziemassvētku vecīti gaidīja visi Cēres pagasta pirmsskolas bērni. 

Bērni, kas apmeklē pirmsskolas grupiņas, savu skolotāju pavadībā, parādīja vecākiem un draugiem kādas dziesmas un rotaļas ir iemācījušies. 

8.klases rūķi vadīja pasākumu.

Un protams Ziemassvētku vecītis ar konfekšu maisu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Klašu eglītes

20.12.2016 09:00 - 11:00 Cēres pamatskola

20. decembrī skolā norisinājās klašu eglītes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Ziemassvētku eglīte pirmsskolas vecuma bērniem

20.12.2016 10:00 Cēres pamatskola

Piparkūku mājiņas

01.12.2016 - 19.12.2016 Cēres pamatskola

Katru gadu decembra mēnesī skolas darbiniece Sanita Alehnoviča dod iespēju skolēniem mācīties gatavot piparkūku mīklu, cept un rotāt piparkūku mājiņas. Šogad savas piparkūku mājiņas radīja Agnese, Laura, Alisa, Renāte, Roberta, Krista Daniela un Adrija. 

Arī mazie pirmsskolas bērni kā katru gadu cepa piparkūkas un izgaršoja tās. Tas rada Ziemassvētku sajūtu.

Liels paldies Sanitai!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

3. Adventes pasākums

10.12.2016 16:00 Cēres pamatskola

Piedalās Zemītes pagasta jauniešu vokālais ansamblis "Spārni" un jauktais vokālais ansamblis "Sapnī"

Vadītāja: Sandra Šteinberga

printēt Lasīt visu ziņu

Dāvanas

09.12.2016 09:10 - 09:45 Cēres pamatskola

9. decembrī Cēres pamatskolas skolēni piedzīvoja dāvanu saņemšanas prieku. Skolēnus pārsteidza dāvanas, kurās bija piepildījuši kristieši, ar domu palīdzēt un iepriecināt bērnus Ziemassvētkos. Dāvanas bija no Lielbritānijas. Tās bija sarūpējušas ģimenes, kurās ir bērni. Tā bērni tiek mācīti palīdzēt un dalīties ar citiem, un piedzīvot dāvināšanas prieku.

Paldies Ventspils novada Užavas baptistu draudzes priekšniekam Ziedonim Potāpovam, kurš dāvanas piegādāja. Paldies Svētdienas skolas jaunietēm Annai un Marutai, kuras izdalīja dāvanas un mūsu skolēnu sirdis sasildīja.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Šķēdes Dailas amatierteātra komēdija F. Arnolds, E. Bahs "Traks numurs"

04.12.2016 13:00 Cēres pamatskola

Režisore: Daila Medne

Ieeja: EUR 1.50

printēt Lasīt visu ziņu

Koncerts Latvijai

17.11.2016 12:00 - 13:00 Cēres pamatskola

Koncerts veltīts LR proklamēšanas 98.gadadienai

17.11.2016 12:00 Cēres pamatskola

Lāčplēša diena

11.11.2016 12:00 - 13:30 Cēres pamatskola

Kā jau katru gadu, 11.novembrī norisinājās jau par tradīciju kļuvusī Lāčplēša dienas zēnu sacensība par titulu "Cēres Lāčplēsis". Titulus dalīja pa vecuma grupām - 1.-4.klase, 5.-6. klase, 7.-9.klase. Zēniem bija jāveic basketbola soda metieni, futbola soda sitieni, atspiešanās balstā guļus, jāveic "vēdera presīte". Lielajiem zēniem vēl pievilkšanās un šautriņu mešana. Sīvā un spraigā cīņā par uzvarētājiem kļuva Andris Lagzdiņš (4.klase), Ralfs Konovs (6.klase), Otto Fedukovičs (8.klase)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Zemītes TN amatierteātra "Ai-z-iet" izrāde "Kā Ziemeļmeitas brauca puisi lūkoties"

20.10.2016 19:00 Cēres pamatskola

Futbols

12.10.2016 09:30 - 14:00 Cēres pamatskola

Projekta 5. diena

07.10.2016 Cēres pamatskola

Piektdienā, 7. oktobrī tika noorganizētas radošas aktivitātes visiem – lai labi garšotu ēdiens, ir skaisti jāuzklāj galds. Viena no galda sastāvdaļām ir galda dekors. Un kas gan ir vienkāršāk, kā izmantot rudenī izaugušo! Visi ar aizrautību metās veidot ķirbju vāzes ar ziediem, sīpola vīriņu, pat lidmašīnu... Pat zēni ar prieku veidoja savas kompozīcijas! Un vēl kļavu lapu rozītes – tik krāsainas un košas!

Pēc pusdienām Cēres skolas dziedošās ģimenes sanāca kopā un visi baudījām jauku koncertu.

Dienas izskaņā vēl orientēšanās spēle “Latvija” Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā. Par spīti drēgnajam laikam to izskrēja visi.

Nedēļa aizskrēja vēja spārniem. Tika paveikts tik daudz. Esam aktīvi darbojušies, apguvuši jaunas zināšanas, nostiprinājuši jau zināmās.

Ciemiņi aizbrauca ar labām un spilgtām atmiņām par Cēres pamatskolu, Kandavu, Latviju.

Paldies projekta grupas skolēniem, viņu vecākiem, visiem skolas skolēniem, skolotājiem un darbiniekiem par palīdzību veiksmīgai starptautiskās tikšanās norisei!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Projekta 4.diena

06.10.2016 Cēres pamatskola

Ceturdienā, 6. oktobrī braucām cept rudzu maizi uz Babīti ceptuvi “Lāči”. Viesi iepazina  ceptuvi, maizes cepšanas procesu, cepēju darbarīkus, paši cepa rudzu cepumus, kas visiem ļoti garšoja. Protams, pagaršojām arī dažādus maizes veidus.

Pēc ceptuves apmeklējuma, devāmies uz Vecrīgu, kur nelielā pastaigā parādījām savas valsts galvaspilsētas skaistākās vietas. Vakarā visi - gan skolēni, gan skolotāji vienojās kopīgos dejas soļos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Projekta 3.diena

05.10.2016 Cēres pamatskola

Trešdienā, 5. oktobrī apmeklējām Ventspils Demo centru, kur dažādās aktivitātēs varējām izprast mūsu zemes klimatiskās pārmaiņas un mūsu ietekmi uz to. Pabijām arī Livonijas ordeņa pili, kur nelielā vēsturiskā pārgājienā, viesi varēja salīdzināt savu vēsturi ar mūsējo. Protams mūsu Baltijas jūra ar vēju un viļņiem. 

Vakarpusē skolēni mācīja viens otram dažādas spēles, kas raksturīgas katrai valstij. Izrādās, ka daudzas spēles ir līdzīgas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Projekta 2.diena

04.10.2016 Cēres pamatskola

Otrdienā, 4. oktobrī tikāmies ar Kandavas novada domes priekšsēdētāju Normundu Štofertu.  Apmeklējām Kandavas internātvidusskolu, kur notika nodarbība silto smilšu kabinetā. Pēc tam Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolu, kur apskatījām sporta halli un rotaļu un atpūtas telpu sākumskolas klasēm. Pēc tam pastaiga pa Kandavu uz Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu, kur bija tikšanās ar “ēdināšanas pakalpojumu speciālistu” skolotāju Dzintru Znatnaju un viņas audzēkņiem. Paldies visiem par laipno uzņemšanu! 

Vakarā skolēniem notika futbola sacensības.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Projekta 1.diena

03.10.2016 Cēres pamatskola

No 2. oktobra līdz 8. oktobrim Cēres pamatskola uzņēma ciemiņus – Erasmus+ KA2 stratēģisko skolu sadarbības partnerību projekta “MY NATIONALITY IS HUMAN” sadarbības partnerus no Bulgārijas, Grieķijas, Itālijas, Rumānijas.

Šīs starptautiskās tikšanās tēma: Veselīgas ēšanas māksla.

Pirmdienā, 3. oktobrī skolēni un skolotāji tika sagaidīti ar apsveikuma koncertu, parādīta skola un tad cītīgs darbs. Projektā iesaistītie skolēni piedalījās zīmēšanas stundā, kuru vadīja skolotāja Drosmiņa Krūmiņa. Aktīvu dalību ņema arī viesu skolotāji. Tika izveidota skaista zīmējumu izstāde. Tālāk sekoja Cēres skolas skolēnu sagatavoto prezentāciju “Veselīgie ēdieni” noskatīšanās. Skolēni bija strādājuši grupās un arī individuāli. Pēc prezentācijām notika veselīgo, pašu dārzos augušo dārzeņu un augļu garšošana. Cēres skolotājas bija atnesušas savus dārzeņu salātus un nu receptes no Latvijas ir aizceļojušas pasaulē. Tika veidota dārzeņu un augļu mini-vārdnīca visu valstu valodās. Ilze Celma parādīja kā Latvijā mājās sien ķimeņu sieru.

Dienas noslēgumā norisinājās sacensības, kurās izrādījām cieņu viens otram, jo bija jāprot sadarboties, pielāgoties, atbalstīt komandas biedrus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Skolotāju diena

30.09.2016 08:45 - 09:35 Cēres pamatskola

Olimpiskā diena

23.09.2016 12:00 - 13:00 Cēres pamatskola

23.septembrī arī Cēres skolā noritēja Olimpiskā diena. 

Kamēr daļa skolas skolēnu aizstāvēja skolas godu Kandavā, mājās palicēji arī vingroja visā republikā kopējo vingrojumu kompleksu. Mairita, Linda, Lelde, Elīna noorganizēja jautras stafetes. Tas bija aktīvi un jautri!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Zinību diena

01.09.2016 09:00 - 10:00 Cēres pamatskola

Pēdēja skolas diena

30.05.2016 09:00 - 12:00 Cēres pamatskola

30. maijā pēdējā 2015./2016. mācību gada mācību diena. Kā jau tradicionāli šajā dienā, viss skolas kolektīvs saņēma liecības, kas šogad tika dalītas sākot ar augstāko vidējo atzīmi. Visaugstākais vidējās atzīmes kāpums - Otto. Tika apsveikti visi, kas skolas vārdu nesuši tālāk novadā, reģionā, republikā - olimpiāžu dalībnieki, dažādu konkursu dalībnieki, futbolisti, "Lāses kausa" volejbolistes.

Notika vasaras ielīgošana, kad visi kopā dziedāja līgo dziesmas. Pēc tam visi kopā izgājām ārā un samīļojām skolu, sadodoties rokās ap to. 

Pulksten 11.00 notika "Pateicības diena" uz kuru bija uzaicināti skolēni un viņu vecāki, kuri bija piedalījušies mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos. Koncertā uzstājās 5. klase ar tautasdziesmu programmu, kuru bija sagatavojusi skolotāja Drosmiņa. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Pirmsskolas izlaidums

27.05.2016 10:00 - 11:00 Cēres pamatskola

27. maijā notika pirmsskolas sešgadnieku izlaidums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

"Mežā dzimis, mežā audzis, nāk uz mājās rādīties"

27.05.2016 08:30 - 11:00 Cēres pamatskola

Mācību gadu beidzām ar pārgājienu uz mežu ar devīzi” Mežā dzimis, mežā audzis, nāk uz mājām rādīties”.

Egles vēl neziedēja, bet nogaršojām zaķa kāpostus, atradām interesantas siekstas, apsūnojušus celmus un dīvainus ragaiņus. Pie sporta zāles no tiem tapa gan vigvami, gan "ugunskuri". Čiekurus izmantojām latvisko zīmju veidošanai. Daži guvumi bija tik interesanti, ka tie kļuva par eksponātiem - vientuļniekiem.

Uzslava zēniem, kuri visvairāk metās instalāciju veidošanas darbos. Meitenēm " Pāva aste" (kura bija ļoti skaista) pārtapa dīvainā kokā - arī nebija slikti.

Pārgājiens un veikums visiem radīja pozitīvas emocijas.

Pielikumā - uz ugunskura vārīta zupa. Vai var būt kas labāks?

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Foto orientēšanās pa Zemīti

26.05.2016 09:00 Cēres pamatskola

Orientēšanās notiek sadarbībā ar Zemītes pamatskolu

printēt Lasīt visu ziņu

Mātes dienai veltīts koncerts sadarbībā ar Cēres pamatskolu

06.05.2016 12:00 Cēres pamatskola

Cēres pamatskolā

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienas svinības Cērē

04.05.2016 13:00 Cēres pamatskola

13:00 Koncerts " Manas dziesmas Latvijai", piedalās dziedošie draugi no Zemītes- Cēres pamatskolā

13:40 pupu stādīšana pie Cēres pagasta pārvaldes

14:00 kopā būšana, sarunas un cienāšanās " Baltā galdauta svētkos" , aicinām ņemt līdzi cienastu - Cēres estrādē

printēt Lasīt visu ziņu

Matemātikas konkurss 7.klasēm „Kopā gudrāk”

21.04.2016 Cēres pamatskola

21.aprīlī Cēres pamatskolā pulcējās 7. klašu komandas no visām Kandavas novada skolām, lai piedalītos matemātikas pasākumā ar nosaukumu „Kopā gudrāk”. Šāda veida konkurss notiek jau sesto gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā tas notika Kandavas novada Zantes pamatskolā. Konkurss, tā dalībniekiem bija saistošs, interesants un reizē arī atraktīvs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

3. tikšanās Grieķijā Trikalā 3. ģimnāzijā

10.04.2016 - 16.04.2016 Cēres pamatskola

Trešā Erasmus + projekta “Mana tautība ir cilvēks” starptautiskā tikšanās norisinājās no 10. līdz 16. aprīlim Grieķijas vidienē. Trikalas 3. ģimnāzija uzņēma skolotājus un skolniekus no Itālijas, Bulgārijas, Rumānijas un Latvijas. Cēres pamatskolas skolotājas - Ilona Lazdāne un Anna Griķe, pavadīja trīs 9. klases skolnieces – Paulu Saiju, Alisi Poli un Samantu Balodi.

10. aprīļa pēcpusdienā Latvijas komanda ceļoja uz Atēnām, kur nākamajā dienā guva pirmos iespaidus par šo zemi un tās bagāto pagātni. Pilsētas iepazīšanu sākām no augšas – Akropoles, kurā varēja ne vien dzīvē izjust demokrātijas šūpuli, bet arī baudīt majestātisko ainavu – jūru, kalnus, kultūrvēsturiskos objektus un dzīvelīgo pilsētu. Pirms doties ar autobusu uz Trikalu, atpūtāmies Nacionālajos dārzos, kas pašā centrā sniedz veldzējumu no pilsētas burzmas. Tur palmas mijās ar kliņģerītēm, strūklakām... pirmo reizi atskārtām, ka esam nonākušas dienvidos. Projekta noslēguma dienā temperatūras stabiņš sasniedza +34 grādus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Matkules amatierteātra komēdija " Meliem īsas kājas"

16.04.2016 14:00 Cēres pamatskola

Režisore Ilze Oliņa

printēt Lasīt visu ziņu

Piecpadsmit gadus atzīmē Cēres vokālais ansamblis

09.04.2016 15:00 Cēres pamatskola

9.aprīļa pēcpusdienā Cēres pamatskolā savu 15 gadu jubileju atzīmēja Cēres vokālais ansamblis.

Jubilejas pasākumu vadīja Cēres amatierteātra dalībnieks Ints Leitarts. Šo piecpadsmit gadu laikā ansamblim bijuši vairāki vadītāji. Pirmos piecus gadus to vadījusi Drosmiņa Krūmiņa. Septiņus gadus ansambļa vadītāja bija Valija Skarnele, bet pēdējos trīs gadus to vada Andris Jansons, ienācējs Cērē no Rīgas puses. Viņš ir ne tikai ansambļa vadītājs, bet arī pianists un komponists. Arī jubilejas vakarā ansamblis dziedāja vienu viņa komponētu dziesmu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Humora vakars kopā ar Cēres amatierteātri

01.04.2016 19:00 Cēres pamatskola

1.daļā Intermēdija pēc V.Belševicas stāstu motīviem " Burbeķīša"

2.daļā Nezināma autora darbs " Šovs sabiedrības labā"

Ieeja brīva

printēt Lasīt visu ziņu

Mani hobiji

07.03.2016 - 31.03.2016 Cēres pamatskola

Marta mēnesī Erasmus+ projekta ietvaros visi Cēres pamatskolas skolēni tika aicināti izveidot prezentācijas un zīmēt, rakstīt, griezt, līmēt plakātus par saviem hobijiem un interesēm. Gatavie darbi tika izstādīti izstādē. Paldies dalībniekiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Lieldienu pasākums Cēres pagastā

27.03.2016 14:00 Cēres pamatskola

Viesojas Vānes amatierteātris ar lugu " Neparastais groziņš". Pēc izrādes Lieldienu aktivitātes - Pie Cēres pamatskolas

printēt Lasīt visu ziņu

Popiela 2016

24.03.2016 12:00 - 13:30 Cēres pamatskola

Ceturtdien, 24.martā Cēres pamatskolā norisinājās Popiela 2016.

Pasākumu vadīja 9. klases skolnieces Samanta, Paula un Alise, iejūtoties trīs māsu tēlos. Priekšnesumus bija sagatavojušas visas klases. Katra klase bija krietni pacentusies, lai priekšnesums būtu amizants, pēc iespējas tuvāks oriģinālam vai radošāks.

1.-4.klašu grupā 1. vietu izcīnīja 4.klase ar dziesmu “Balle Baložos”, bet 5.-9.klašu grupā – 9.klase ar priekšnesumu “Esi reāls”.

Kā labākie solisti tika atzīti Ralfs Konovs no 4.klases un Samanta Balode no 9.klases.

Nominācijas un dažādus kārumus bija sagādājušas direktore Juta Reinsone un Iveta Saija, bet par galvenajām balvām - tortēm - parūpējās Sanita Alehnoviča.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Multiplikācijas filmu programma "Multenītes pavasarī"

23.03.2016 12:00 Cēres pamatskola

Multiplikācijas filmu programma" Lupatiņi pavasarī"

23.03.2016 10:00 Cēres pamatskola

Septiņas filmiņas bērniem no 2-6 gadiem

printēt Lasīt visu ziņu

Cēres Cālis 2016

11.03.2016 10:00 - 11:00 Cēres pamatskola

11. martā Cēres pamatskolā notika pirmsskolas vecuma bērnu sadziedāšanās pasākums "Cēres Cālis 2016"

Piedalījās visi 5.-6. gadīgie bērni, ko sagatavoja Andris Jansons.

Pasākumu kuplināja Kaķis un Pele.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Jauno dziedātāju koncerts " Cēres cālis 2016"

11.03.2016 10:00 Cēres pamatskola

Krievu valodas pēcpusdiena

16.02.2016 12:00 - 13:30 Cēres pamatskola

16. februārī 6.klase piedalījās Kandavas novada krievu valodas pēcpusdienā ar uzvedumu “Ābols”.

Jau divas nedēļas iepriekš notika mēģinājumi, tika piemeklēti tērpi, iegaumētas lomas.

Lai arī sestie krievu valodu sāk tikai apgūt no šī mācību gada, pasakas bija saprotamas un skolēni atbildīgi veica dotos uzdevumus. Tas bija interesanti - parādīt sevi un redzēt, ko citi ir iemācījušies.

Paldies vecākiem, kas palīdzēja lomu iegaumēšanā!

Ilona Lazdāne

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Cēres skolā atzīmē maestro Raimonda Paula 80 gadu jubileju

12.01.2016 08:30 - 09:10 Cēres pamatskola

12. janvāra rīts. Latvijas radio 2 jau sešdesmito stundu atskaņo Raimonda Paula dziesmas. Maestro šodien paliek 80 gadi.

Cēres skolā no paša rīta notika sadziedāšanās. Viss skolēnu un skolotāju kolektīvs izdziedāja tikai mazu daļiņu no komponista lielā dziesmu klāsta. Kurš gan neprot ‘’Anniņa vanniņā” , “Cāļus skaita rudenī” un “Balto dziesmu”? Bērni šajā pasākumā dziedāja ar lielu degsmi un aizrautību. Mazais “koncerts” noslēdzās ar dziesmu “ Un tieši tāpēc”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Ziemassvētku koncerts

19.12.2015 11:00 Cēres pamatskola

Ziemassvētku eglīte pirmskolas vecuma bērniem

18.12.2015 10:00 Cēres pamatskola

Adventes pasākums "Kad iedegas svecīšu liesmas", sadarbībā ar biedrību "Cēres spēks"

12.12.2015 16:00 Cēres pamatskola

Florbols

08.12.2015 09:30 Cēres pamatskola

2002./2003.g.dz.zēni plkst.9.30 Cērē

printēt Lasīt visu ziņu

Koncerts un izstāde Cēres pamatskolā 08.12.2015

08.12.2015 14:00 Cēres pamatskola

08.12.2015. pl. 14.00 Cēres pamatskolas zālē notika Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu Ziemassvētku ieskaņas koncerts. Savukārt vizuālās mākslas klasi rotāja mākslas nodaļas audzēkņu darbi Ziemassvētku noskaņās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Valsts svētku atzīmēšana Cēres pagastā

17.11.2015 13:00 Cēres pamatskola

17.novembrī Cēres pamatskolā notika Latvijas Proklamēšanas 97.gadadienas atzīmēšanas pasākums, uz kuru kuplā skaitā bija ieradušies pagasta ļaudis un skolas kolektīvs.

„Mūsu valsts ir maza, bet ļoti mīļa. Mūsu tauta ir maza, bet ļoti stipra. Tik, cik stipra ir tauta, tik stipra ir mūsu valsts,” – atklājot pasākumu, sacīja Cēres pamatskolas direktore Juta Reinsone. Viņa uzsvēra, ka lielām tautām piemīt šovinisms, tās grib iekarot lielas teritorijas, paplašināt savas robežas, bet mazas tautas vienmēr grib dzīvot savā zemītē mierā un saticībā, lai neviens tās netraucē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Lāčplēša diena

11.11.2015 10:00 - 14:30 Cēres pamatskola

Cēres pamatskolā jau daudzus gadus ir tradīcija Lāčplēšu dienā organizēt sacensības zēniem par titulu “Cēres Lāčplēsis”. Zēni tika vērtēti trīs klašu grupās. Šogad pārbaudījumus veidoja Līga Roze. Pēc spraigām sacensībām “Cēres Lāčplēša” titulus ieguva 1.-3. klašu grupā – Artūrs Jēcis, 4.-6. klašu grupā – Kristers Kašlajs, 7.- 9. klašu grupā – Edgars Griķis.

Šogad Lāčplēša dienas pasākumu kuplināja Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes robežsargi. Kapteine Ilze Kleinberga pastāstīja par robežsargu ikdienu, mācību operācijām, kā arī parādīja īsfilmu par Valsts robežsardzes koledžu Rēzeknē. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar robežsargu ekipējumu un ieročiem.


printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Mārtiņdiena

10.11.2015 13:00 - 15:00 Cēres pamatskola

10. novembrī Cēres pamatskolā notika Mārtiņdiena.

Pasākumu vadīja 7.klase un darīja to, saģērbušies kā čigāni. Zālē atradās daudz ķekatnieki, kas visi bija tērpušies maskās. Šogad par balvām izvēlējāmies burkānus un ābolus. Noteicām arī labākās maskas īpašnieku. Tā bija Sandija Oga no pirmsskolas. Katram pasākuma vadītājam bija savs noteikts pienākums. Svinībās iekļāvām dažus fragmentus no teātra.

Pasākuma laikā minējām mīklas, lasījām ticējumus, izzinājām tradīcijas, gājām rotaļās.

Vislabākā mīklu minētāja bija skolas direktore Juta Reinsone.

Mārtiņa godināšanas laikā kļuvām vēl zinošāki, prasmīgāki svētku sagatavošanā un vadīšanā.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem par aktīvo dalību! 7.klase

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Amatierteātru ražas svētki - 2015

17.10.2015 16:00 Cēres pamatskola

Tēma: Pasaka.

Cēres pamatskolā. Sīkāka informācija pa tel. 26239843 (Līga)

printēt Lasīt visu ziņu

Rudentiņš bagāts vīrs...

12.10.2015 08:30 - 15:10 Cēres pamatskola

Rudentiņš bagāts vīrs...

Pirmdien, 12.oktobrī, katra klase aicināta zālē izveidot savu rudens bagātību stendu.

Stendā var būt:

  • Ziedu, augļu, dārzeņu kompozīcijas
  • Dārzeņu un augļu veidojumi
  • Dažādi interesanti augļi vai dārzeņi

Pasākuma organizētāji 3. klase

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Skolotāju diena 2015

01.10.2015 08:45 - 09:45 Cēres pamatskola

Vienmēr esam gaidījuši to brīdi, kad varēsim vadīt Skolotāju dienas pasākumu un būt skolotāji.

Pasākums izvērtās jautrs un visnotaļ patīkams kopā Pepijām Garzeķēm. Visas klases bija sarūpējušas sirsnīgus apsveikumus saviem skolotājiem .

Skolotāji devās pieredzes apmaiņas un atpūtas braucienā, bet mums tika dota iespēja skolot jaunākās klases. Ar šo uzdevumu raiti tikām galā.

9.klase

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Kūku Miķelis

29.09.2015 13:30 Cēres pamatskola

29. septembrī Miķeldienā Cēres pamatskolā notika svētki “Kūku Miķelis”.

Šoreiz katras klases uzdevums bija pagatavot torti par godu Miķelim. Klases tortēm bija izvēlējušās interesantus nosaukumus, piemēram, “Princeses Dzērvenītes Miķeļdienas torte”, “ Miķelis selgā”, “Rudens saldumiņš”. Katra klase savas tortes arī prezentēja. “ Dzērvenītes” rādīja īpaši pamatīgi sagatavotus tērpus, grimu un uzvedumu.

Īpaši godināja arī mūsu mazo Miķelīti - kā pienākas, ar torti un miķeļpuķēm.

Tortes vērtēja viszinošākā žūrija šajā jomā: konditores Ineta un Ance Feldmanes. Viņas bija padomājušas arī par balvām, ko saņēma visas desmit tortes.

Par garšīgākajām tika atzītas Sindijas Smildziņas torte un 6. klases “Miķelis selgā”.

Paldies vecākiem, kuri palīdzēja ar savu padomu un mīlestību veidot tik gardas un košas svētku kūkas.

Visu kopā saturēja 9. klase, kurai septembris ir radošais darba mēnesis.

Tas bija jauki, saldi un priecīgi!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Cēres pamatskola svin 175

25.05.2015 Cēres pamatskola

Vecākā Kandavas novada skola- Cēres pamatskola 23. maijā ar jubilejas salidojumu atzīmēja savas pastāvēšanas 175. gadadienu.

Pasākumu vadīja skolas 1990. gada un 2012.gada absolventi, mamma Evita Bērziņa ar dēlu Gvido. Salidojums pulcēja Cēres pamatskolas bijušos un esošos skolēnus, skolotājus, direktorus un darbiniekus.

Juta Reinsone sveica klātesošos ar vārdiem: „Mēs šodien esam šeit sapulcējušies, jo jūtamies piederīgi Cēres skolai, jūtamies pateicīgi saviem skolotājiem un darbiniekiem. Šeit ir patīkami atgriezties, jo tas ir kā atgriezties bērnībā- sniegs bija baltāks un debesis bija zilākas, bet zāle zaļāka.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Pēdējais zvans 2015.gads

14.05.2015 Cēres pamatskola

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top