faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Viesos pie projektu konkursa “Dari pats” īstenotājiem06.11.2018

31.oktobrī Kandavas novada iespēju fonda valdes locekles Signe Ezeriņa un Ērodeja Kirillova devās viesos pie projektu konkursa “ Dari pats” īstenotājiem, lai apskatītu paveikto dabā.

Viesošanos sākām ar Zemīti, kur tikāmies ar darba grupas vadītāju Raiti Priedi. Apskatījām centrā atjaunotos informācijas stendus, “ pusceļa soliņus” un soliņus Pavārkalna kapsētā kapusvētku norises vietā. Sarunā par paveikto Raitis priecājās par darba grupas atbalstu un izteica cerību, ka nākotnē varētu kopīgiem spēkiem īstenot vēl kādu labu darbu sakārtotākai videi Zemītes pagastā.

Pie nodibinājuma “ Zantes ģimenes atbalsta centrs” mūs laipni sagaidīja darba grupas pārstāve, kas iepazīstināja ar labiekārtoto bērnu uzraudzības grupas rotaļu laukumu. Laukuma košās krāsas priecē un rada jauku vidi mazajiem uzraudzības grupas audzēkņiem āra nodarbībās.

 Zantes centrā pie skolas stāvlaukuma ar paveikto iepazīstināja domubiedru grupas “ Zaļie īkšķīši” vadītāja Kristīne Elksnīte. Apstādījumi pie piemiņas akmens un Zantes parka aktīvās atpūtas zonas veidos skaistu ietvaru un priecēs ar savām krāsām Zantes parka apmeklētājus visos gadalaikos. Iesāktais darbs ir devis iedvesmu turpināt sakārtot parka vidi un lielo apstādījumu dobi, lai veidotos vienots dekoratīvo augu ansamblis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Svecīšu vakari pagastu kapsētās Mūžības svētdienā, 25.novembrī02.11.2018

Zemītes, Matkules un Vānes pagasta pārvaldes informē, ka mirušo piemiņas diena- svecīšu vakars notiks š.g. 25.novembrī, Mūžības svētdienā.

printēt

Dabas takas pārbūve par gājēju celiņu atpūtas parkā ”Spāres” Vānes pagastā31.10.2018

Vānes pagasta iedzīvotāju interešu kopa "Atpūties ar prieku" īstenojusi projektu "Dabas takas pārbūve-rekonstrukcija par gājēju celiņu atpūtas parkā "Spāres" Vānes pagastā".

Atpūtas parkā “Spāres”, kas tika izveidots LAD projekta ietvaros pirms 8 gadiem, koka pastaigu laipas un dabas sajūtu taka bija gan fiziski, gan morāli nolietojušās. Laipām dēļi no pārliekā upes pakrastes mitruma jau bija satrunējuši un salauzti. Sajūtu takai bija nepieciešams atjaunot dabas materiālus, papildināt tos. Un praktiski dzīvē šo taku neizmantoja. Vānes pagasta apkaimes darbnīcā 2018.gada 14.aprīlī šī ideja tika pārrunāta, ka mums pagasta iedzīvotājiem, bērniem un atbraucējiem to patiešām vajag, un ideja tika apstiprināta. Ar saviem spēkiem iekopām, sakārtojām šo dabas stūrīti, bet vecās laipas vietā tagad ir ziedu dobe, sajūtu taku ar "Kandavas novada Iespēju fonda" līdzfinansējumu izveidojām par līkumotu gājēju celiņu, kas ir acīm tīkams un  kalpos mums visiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Vānes pagasta pārvalde aicina iedzīvotājus uz konsultatīvās padomes sēdi10.10.2018

Vānes pagasta pārvalde aicina iedzīvotājus uz konsultatīvās padomes sēdi š.g. 18.oktobrī plkst. 17:00 Vānes kultūras nama kamīnzālē, lai izskatītu ieteikumus kandidātu izvirzīšanai Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, kā arī ierosinājumus 2019.gada budžetam un citus pagasta iedzīvotājiem svarīgus jautājumus. 

Esat laipni aicināti piedalīties ar savām idejām!

printēt

Konkursa “Diženi Kandavas novadā” vērtēšana Vānes pagastā22.08.2018

21.augustā konkursa “Diženi Kandavas novadā” komisija viesojās Vānes pagastā, lai vērtētu konkursam pieteiktos četrus pretendentus. 

Kā pirmo žūrijas komisija apskatīja nominācijā “Darbīgākā organizācija” pieteikto Vānes pagasta pārvaldi, kas kā atzina pagasta pārvaldniece Daina Priede, tāpat kā Rīga nekad nebūs gatava, jo pagasta teritorijas sakopšanā un labiekārtošanā darbs dzen darbu.

Ar interesantiem stāstiem un vēsturisku priekšmetu kolekciju komisijas locekļus pārsteidza "Zemdegu" saimnieks Normunds Ozols. Pie pirts apskatāma vesela senlietu ekspozīcija, kas sastāv no iepirktām, dāvinājumā saņemtām un ar metāla detektoru atrastām senlietām: vācu, krievu latviešu smagā un vieglā artilērija, slēpes, pastnieku kamanas… 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (52)

Nosvinēti Vānes pagasta un sporta svētki

04.08.2018 10:00 - 05.08.2018 - 03:00 kur : Vānes kultūras nams, Seno lietu krātuve, Vānes atpūtas parks "Spāres"

3. un 4.augustā Vānes pagasta ļaudis svinēja ikgadējos pagasta un sporta svētkus, kuru laikā atpūtas parkā tika atklāts jauns vides objekts- "Simtgades akmens".

Laukakmeni rotā latvisku rakstu zīme, kurā latvju zīmju veidā ietverti vārdi "Darbs.Cilvēki. Mīlestība" un vides objekta idejas autore ir Vānes pagasta bibliotekāre Sandra Kosogova. 

Kā ierasts, svētkos neizpalika arī jau tradicionālās svētku izdarības- saimnieču dižošanās un sportiskas aktivitātes parkā.


Kapu svētki Kandavas novada kapsētās 2018.gada vasarā

04.08.2018 - 26.08.2018

Kapu svētki Kandavas novada kapsētās notiks 25.augustā Kandavas pagastā un Zantes pagastā, bet 26.augustā Kandavas pilsētas un Matkules pagasta kapsētās. 
(Lai apskatītu svētbrīžu norises laikus, spiediet "Lasīt visu ziņu").  

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top