vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Daiga Poška

dsc_0227.jpgSkolotāja Daiga Poška Zantes skolā strādā jau 40 gadus. Turpat Zantē beigusi pamatskolu, tad Tukuma 1.vidusskolu, Liepājas pedagoģisko institūtu un atgriezusies Zantē kā skolotāja. Daiga izceļas ar augstu pienākuma apziņu, atbildības sajūtu un prasīgumu pret sevi un citiem, ir ļoti mērķtiecīga. Zantes pamatskola ir viņas vienīgā darba vieta. Skolotāja Daiga Poška ir pārliecināta, ka ar savu darbu padara pasauli daudz labāku, viņa ir skolas dvēsele, labprāt iesaistās ikvienā pasākumā, katrs skolēns tiek novērtēts kā personība, kas veido atbildīgu un uzņēmīgu jauno paaudzi.

Daiga ir aktīva ne tikai skolā, bet arī ārpus tās. Viņa neapšaubāmi ir kultūras cilvēks, jau vairāk nekā 20 gadus darbojas Zantes amatierteātrī. Daigai piemīt dabas dots aktrises talants. Var tikai apbrīnot viņas nenogurstošo enerģiju, atsaucību un spēju dot prieku citiem.

2020. gadā Daiga Poška apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par ilggadēju ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā Zantes pagastā, aktīvu sabiedrisko darbību un iesaistīšanos pagasta kultūras dzīvē.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top