pavasara-foto-majas-lapai10mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ivo Immermanis

ivo_un_ginta.jpg2017. gada augustā Rīgā norisinājās Baltijas kauss- pirmais starptautiskais vīnogu, augļu un ogu vīna konkurss, kurā veiksmīgi piedalījās mūsu novada uzņēmējs Ivo Immermanis no Zemītes pagasta. Tika izcīnītas divas trešās vietas, bet izlolotais “Aveņu dzirkstošais vīns” savā grupā tika atzīts par vislabāko. Ivo regulāri atbalsta pašvaldības rīkotās tūrisma izstādes, piedaloties ar savu produkciju un daloties pieredzē. Viņa ražotos vīnus jau pazīst klienti visā Latvijā, jo tie pieejami vairākos veikalos Rīgā, Saldū un Liepājā. Ar savu produkciju Ivo veido novada atpazīstamību mūsu valstī un ārpus tās robežām. Ir aktīvs sabiedriskajā dzīvē, dejo Zemītes deju kolektīvā.  

2017. gadā Ivo Immermanis apbalvots nominācijā “Kandavas novada Gada uzņēmējs” par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbībā, veicinot novada atpazīstamību Latvijā un ārpus tās robežām.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top