pavasara-foto-majas-lapai3mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ramona Liepiņa–Krauja

ramona-liepina.jpgZemītes sākumskolas direktore Ramona Liepiņa – Krauja savas darba gaitas Zemītes sākumskolā uzsāka 2019. gada vasaras nogalē. Daudz darba ieguldījusi skolas vides labiekārtošanā, lai to padarītu pievilcīgāku un veicinātu skolas ilgtspēju un pievilcību gan bērnu piesaistei, gan mācību procesa dažādošanai.

Balstoties uz iepriekšējo darba pieredzi, Ramona aktīvi ierosina un realizē skolā dažādus projektus. Kā veiksmīgāko jāmin skolas mazdārziņa izveidošana, kurā bērni var apgūt dārzkopības prasmes, tāpat šogad ir tapusi arī zaļā klase. Skola piedalās arī Eramsus+, E-twining un dažādos izglītības vides projektos, kuros tieši Ramona sniedz atbalstu un veicina pedagogu līdzdarbošanos.

Ramona iedibinājusi skolā dažādas saliedēšanās aktivitātes bērnu vidū, veicinājusi sadarbību ar vecākiem, skolas absolventiem, pagasta iedzīvotājiem un Pils arendatoru pēctečiem, tādejādi nodrošinot audzēkņiem daudzpusīgāku mācību procesu un interesantākas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Zemītes sākumskola ir ieguvusi pieredzes bagātu un iniciatīvām apveltītu vadītāju, kura ar savu individuālo šarmu, pieredzi un prasmēm bagātina ne tikai skolas, bet arī kopējo pagasta dzīves vidi.

2022. gadā Ramonai Liepiņai-Kraujai tika pasniegts apbalvojums “Tukuma novada Cildinājuma balva par sabiedriski aktīvu darbu, jaunu tradīciju ieviešanu pagasta un skolas dzīvē, veicinot iedzīvotāju savstarpējo sadarbību kopīgi veidojot lauku vidi, un dzīvesgudrības izzināšanu.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top