7-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Vānes pagasta un sporta svētki

01.08.2020 11:00

img_20200801_130005.jpg1.augustā sava pagasta un sporta svētkus svinēja Vānes ļaudis. Sporta svētki kā ierasts sākās jau rīta pusē, bija sabraukuši diezgan daudz sportot gribētāju no tālākas un tuvākas apkaimes. Vāneniekus svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, novēlot visiem dzīvesprieku, možumu un labus rezultātus sportojot, kā arī dienas gaitā atpūšoties un baudot kultūras norises.

No plkst.13:00  dienas garumā Vānes pagasta Seno lietu krātuvē un bibliotēkā bija apskatāmas izstādes “Redzamais neredzamajā” un Annas Liepas netradicionālie gobelēni “Zaļi krāsainā pasaule”.

Ar izrādi Leldes Stumbres “Burvīgie blēži” ciemos bija ieradies Matkules amatierteātris. Kā sarunājoties svētku izskaņā, sacīja pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede, aktieri iepriecinājuši ar ļoti labu tēlojumu nopietnā izrādē. Pļaviņa pie Vānes pamatskolas bija lieliski piemērota, lai ievērojot noteiktos ierobežojumus, skatītāji varētu izvietoties drošā attālumā viens no otra mājsaimniecību ietvaros. Svētku izskaņā turpat pie skolas ar koncertprogrammu  “Kad satiksimies” iepriecināja Roberts Pētersons, kurš zināms no “Jūras akmentiņiem”, kā arī dziedošās Baumaņu ģimenes pārstāve Iveta Baumane un perkusionists Viesturs Samts. Pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede priecājās, ka valdījusi nepiespiesta gaisotne un laba aura, pasākumi bijuši kupli apmeklēti un svētki izdevušies.

Sporta sacensību rezultāti pieejami šeit.

 

back to top