faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Bērni viesojas nometnē Gotlandē19.08.2019

Nodibinājumā “Zantes ģimenes atbalsta centrs” ik gadu rehabilitāciju saņem aptuveni 200 dažāda vecuma bērni no visas Latvijas. Noslēdzoties rehabilitācijai centrā, sadarbība ar bērniem, ģimenēm un institūcijām, kuras sniedz atbalstu dzīvesvietā, turpinās arī pēc tam. Bēni tiek aicināti uz dažādām ekskursijām, nodarbībām un nometnēm.

Šogad centram bija ekskluzīva iespēja aizvest 15 bērnus uz starptautisku nometni Gotlandē. Šī bija jau sestā nometne, kuru organizē Ljugarnas (Gotlandē)  Lauvu klubs sadarbībā ar biedrību Lett U Hjelpe, kura ir izveidota, lai sniegtu atbalstu mūsu centram un bērniem.

Desmit dienas bērniem bija iespēja baudīt dažādas ekskursijas, aktivitātes, vietas un ēdienus, protams, neizpaliekot dāvanām. Desmit dienas bērni pavadīja sirsnīgu un laipnu cilvēku apgādībā, jo mūsu bērni Gotlandes salā vienmēr ir gaidīti un mīlēti, par ko paldies viņiem par to!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Adrians Lasis iegūst 3.vietu prokart čempionātā Tallinā19.08.2019

17.augustā Igaunijā, Raplas trasē norisinājās Tallinas čempionāta prokart pēdējais posms, kurā  Adrians Lasis ieguvis godpilno 3.vietu. Sveicam Kandavas Kartinga klubu ar labiem rezultātiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

“4Xmāksla” projekta aktivitātes Kandavā16.08.2019

No 12.-15.augustam Kandavas Mākslas un mūzikas skolā norisinājās projekta “4Xmāksla” 7.aktivitāte  Amatu dienas Kandavā.

Tas ir piecu partnerību – Saldus Rajona Attīstības biedrības, partnerības – Madonas novada fonds, Ludzas rajona partnerības, Partnerības laukiem un jūrai un Kandavas partnerības( Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai  Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma 19.3. “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ) starpteritoriālais sadarbības projekts  “Mākslas skolas pedagogu un skolēnu prasmju pilnveidošana radošās industrijas attīstīšanai sadarbības partneru teritorijās” (akronīms: 4xmāksla).

Projekta “4xmāksla” mērķis ir veicināt radošās industrijas attīstību sadarbības partneru teritorijās, pilnveidojot mākslas skolu pedagogu profesionālās kompetences, skolēnu māksliniecisko iemaņu attīstību, organizējot izglītojošus pasākumus un iesaistot vietējo sabiedrību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

SIA “AAS “Piejūra” aicina samazināt atkritumu apjomu, tos šķirojot15.08.2019

No 1. augusta atkritumu apsaimniekošana SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” darbības zonā izmaksā vairāk nekā līdz šim. Ko darīt iedzīvotājiem, lai samazinātu ikmēneša rēķinu par saņemto pakalpojumu? Samazināt atkritumu apjomu, tos mērķtiecīgi šķirojot!

SIA “AAS “Piejūra”” aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību atkritumu šķirošanai un izmantot uzstādītos dalīti vākto atkritumu konteinerus savā tuvākajā apkaimē. Pareizi šķirojot atkritumus, derīgos materiālus (iepakojumus) ievietojot attiecīgās krāsas zvanveida konteinerā (dzeltenajā vai zaļajā), iedzīvotāji var samazināt izmaksas par nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu (nepalielinot atkritumu noglabāšanas (DRN) izmaksas), savukārt apsaimniekotājs – ietaupīt līdzekļus par dalīti vāktā iepakojuma pāršķirošanu un noglabāšanu.

Ja līdz šim “AAS “Piejūra”” apsaimniekoja SIA “Eco Baltia Vide” uzstādītos zvanveida konteinerus stikla iepakojuma savākšanai, tad šobrīd līguma attiecības ir pārtrauktas un  SIA “AAS “Piejūra”” sakārtos dalīti vāktā iepakojuma šķirošanas laukumus, saskaņojot adreses un to nepieciešamību ar pašvaldībām, un izvietos savus zvanveida konteinerus dalīti vāktajam iepakojumam.

printēt Lasīt visu ziņu

Apstiprināts cenrādis zemes nomas maksas pakalpojumiem12.08.2019

2019. gada 25. jūlija domes sēdē ar lēmumu Nr.8 (protokols Nr.1) “Par zemes nomas maksas pakalpojumu cenrāža apstiprināšanu Kandavas novadā”, deputāti apstiprināja zemes nomas maksu Kandavas novada teritorijā (papildus maksājot PVN un nekustamā īpašuma nodokli. 

Turpmāk 1 ha zemes noma attiecīgajā teritorijā maksās:

1.1. Kandavas pilsētas teritorijā 63,00 (sešdesmit trīs 00 centi) eiro;

1.2.  Kandavas pagasta teritorijā 65,00 (sešdesmit pieci 00 centi) eiro;

1.3. Cēres pagasta teritorijā 64,00 (sešdesmit četri 00 centi) eiro;

1.4. Matkules pagasta teritorijā 65,00 (sešdesmit pieci 00 centi) eiro;

printēt Lasīt visu ziņu

Keramikas nodarbība lieliem un maziem

23.08.2019 17:00

23. augustā pl. 17: 00 Kandavā Dzeņu ielā 2, notiks Keramikas nodarbība lieliem un maziem (tikai kopā ar lieliem). Trīs stundu garumā veidosim ar rokām trauciņus. Piedalīties var ar vai bez priekšzināšanām. Nodarbības laikā var paspēt izgatavot 1-3 trauciņus- bļodiņu, bļodu, krūzi u.c. Cena 8 eiro no personas. Cenā iekļauti materiāli, keramiķes padoms un trauka apdedzināšana.

Ir iespēja 24. augustā pl. 10:00 tikties uz mazo nodarbību, kurā pabeigsim, rotāsim un pulēsim traukus. Cena par nodarbību -3 eiro.

printēt Lasīt visu ziņu

Centrālās Vēlēšanu Komisijas reģistrētās vēlētāju iniciatīvas parakstu vākšanai13.08.2019

Demokrātiskās iekārtas pamats ir iedzīvotāju informēšana. Satversmes 90.pantā  noteikts: “ Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības”.

Latvijas Satversme paredz īpašu konstitucionālu procedūru – vēlētāju parakstītu likumprojektu iesniegšanu, kurus Saeima nevar neskatīt. Šobrīd Latvijas pilsoņiem ir iespēja paust savu viedokli Centrālās Vēlēšanu komisijas reģistrētās  divas iniciatīvās:

1) Grozījumu likumā “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu” atcelšanu

Likums par 2012.gada 8.novembra likuma Grozījumi likumā Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu atcelšanu (31/08/2018)

Nosaukums: Likums par 2012. gada 8. novembra likuma “Grozījumi likumā “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu”” atcelšanu

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top